Харків

Сторінка 11: Дитячі лікарі в Харкові

Дивитись клініки в Харкові
Лікар Офтальмолог Якубовський Сергій Валерійович на Doc.ua
Офтальмолог вищої категорії, пріоритетними напрямками роботи є нейроофтальмологія і дитяча офтальмологія. Проводить діагностику і корекцію різних порушень роботи очей і його структур інфекційного, запального і вікового характеру. Доктор володіє англійською мовою.
Лікар УЗД-фахівець Закревський Андрій Миколайович на Doc.ua
Закревський Андрій Миколайович
Спеціаліст ультразвукової діагностики проводить дослідження новонароджених і дітей. Проводить інтраопераційну ультразвукову навігацію при малоінвазивних втручаннях. Виконує діагностику органів черевної порожнини і малого тазу, щитовидної, вилочкової залози, нирок і сечовидільної системи
Лікар Педіатр Войтенко Станіслав Анатолійович на Doc.ua
Лікар педіатр, головний лікар медичного центру Пульс Медика, займається спостереженням за дітьми від народження, проводить лікування різних захворювань, вважаючи за краще знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини, щоб виключити у малюків стрес від відвідування лікаря.
Лікар Кардіолог, Ревматолог Зайцева Євгенія Миколаївна на Doc.ua
21рік досвіду
Дитячий кардіоревматолог вищої категорії, займається лікуванням ревматичних і неревматичних захворювань серця у дітей, вроджених вад серцевих клапанів, набутих вад серця та ін.
Лікар Дієтолог Буткевич Ірина Миколаївна на Doc.ua
Дієтолог, займається складанням дієтичних програм, індивідуального раціону, проводить корекцію харчування при гіпотрофії, захворюваннях органів травлення і сечовиділення, при цукровому діабеті, подагрі, гіпертонічній хворобі, вагітності та грудному вигодовуванні.
Приватний кабінет дієтолога Буткевич І.М.
вул. Василя Стуса, 4 а, оф. №314на карті
Салтівськийм. Академіка Павлова
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець, Ендокринолог Силіна Наталія Костянтинівна на Doc.ua
Лікар є асистентом кафедри акушерства і гінекології. Пріоритетні напрямки роботи - планування і супровід вагітності. Крім цього лікар займається діагностикою та лікуванням патології шийки матки, ендокринної гінекології, збереженням репродуктивного здоров'я жінки, підказує, як комфортніше пережити період менопаузи і період статевого дозрівання
Лікар Ортопед, Травматолог, Нейрохірург Чернишов Олександр Геннадійович на Doc.ua
Лікар - спинальний нейрохірург, травматолог, ортопед. У професійну область інтересів Олександра Геннадійовича входить лікування остеохондрозу, кіфозу, лордозу, сколіозу, артриту, артрозу. Володіє всіма видами оперативних втручань при патології хребта
Лікар Алерголог, Педіатр Соколова Анастасія Олексіївна на Doc.ua
Дитячий алерголог, надає профілактику, діагностику, призначає лікування хвороб, викликаною надчутливою ​​(алергічною) реакцією організму у дітей.
Йо Бейбі (Your Baby), дитячий медичний центр
вул. Кооперативна, 28 ана карті
Київськийм. Площа Конституції
Виклик додому
Лікар Вертебролог, Реабілітолог, Мануальный терапевт, Фізіотерапевт Осипов Віталій Миколайович на Doc.ua
Віталій Миколайович – кандидат медичних наук, доцент. Є кваліфікованим реабілітологом, вертебрологом. Лікар успішно поєднує лікарську та наукову діяльність. Віталій Миколайович спеціалізується на лікуванні головного болю, а також болю в спині та грудній клітці, попереку. Допомагає усунути сутулість, надає допомогу при деформаціях хребта та суглобів, посттравматичних ускладненнях
Лікар Офтальмолог Селіванова Наталія Олександрівна на Doc.ua
Наталія Олександрівна - завідуюча педіатричним відділенням. У зону компетенції лікаря входить діагностика, лікування очних захворювань у дітей, корекція астигматизму, короткозорості, далекозорості терапевтичними методами. Здійснює підбір окулярів, контактних лінз Paragon.