Дніпро

Сторінка 7: Неврологи в Дніпрі

Лікар Невролог Петрученко Владислав Анатолійович на Doc.ua
Доктор Петрученко В.А. займається всебічної терапією і спостереженням за пацієнтами з гострою та хронічною неврологічною патологією, включаючи судинні порушення, спадкові патології, нейродерміти, нейром'язові патології, вертеброгенні порушення, судорожні синдроми та ін.
Лікар Невролог Яновська Світлана Яківна на Doc.ua
Яновська Світлана Яківна
Світлана Яківна має роки успішного професійного досвіду в якості лікаря-невролога, фахівець досконало володіє методикою аналізу мозкової активності - електроенцефалографією. Автор наукових статей, учасник міжнародних симпозіумів
Здорова родина
пр. Пушкіна, 42 бна карті
Лікар Невролог Бєльський Олександр Петрович на Doc.ua
Лікар в своїй практиці охоплює весь спектр патологій центральної нервової системи, займається лікуванням і діагностикою захворювань нервової системи у дітей. У процесі обстеження призначає своєчасну корекцію найменших порушень нервово-психічного розвитку, щоб дитина розвивалася правильно
Лікар Нейрохірург, Невролог Лисивец Виктория Ивановна на Doc.ua
Проводить діагностику і лікування дітей з перинатально-гіпоксичним ураженням нервової системи і родовими травмами, об'ємно-вогнищевими ураженнями ЦНС, травмами периферичної нервової системи, церебральним паралічем, фармакорезистентності формами епілепсії, больовим синдромом при ювенільному остеохондрозі
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Лікар Невролог Пацула Наталія Валеріївна на Doc.ua
Кваліфікований невролог лікує дітей і підлітків з патологією нервової системи в амбулаторних і стаціонарних умовах. Використовує в своїй роботі широкий спектр функціональних досліджень нервової системи: реоенцефалографія, електроенцефалографія, ехоенцефалографія, нейросонографія, УЗД судин голови та шиї
Лікар Невролог Костенко Діана Анатоліївна на Doc.ua
Є магістром медицини з неврології, постійно бере участь в різних міжнародних семінарах і конференціях. Має досвід роботи неврологом в поліклініці, досвід консультування ургентних хворих, лікування різних неврологічних хвороб.
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Лікар Невролог Чеха Катерина Василівна на Doc.ua
Чеха Катерина Василівна
Катерина Василівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи. Займається лікуванням головного болю, гострих і хронічних больових синдромів, фіброміалгії, вегетативної дисфункції, хронічної судинної патології головного мозку, захворювань периферичної нервової системи та ін.
Лікар Невролог Яблуновська Олена Вікторівна на Doc.ua
Лікар-невропатолог має стаж більше 25 років. Проводить комплексні обстеження пацієнтів, які мають проблеми з різними головними болями, мають захворювання центральної системи, нервово-м'язові захворювання, демієлінізуючі захворювання, дегенеративні захворювання хребта та ін.
Лікар Невролог Басараб Надія Антонівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на неврології. Займається лікуванням таких захворювань, як: хронічні порушення мозкового кровообігу, периферичні захворювання нервової системи, посттравматичні ураження нервової системи, нейроциркуляторна дистонія, дисциркуляторна енцефалопатія, люмбоішалгія, полінейропатія, неврит, неврит трійчастого нерва, логоневроз, заїкання, нейропатія. Веде прийом для пацієнтів від 18 років
Лікар Невролог Северина Юлія Ігорівна на Doc.ua
Северина Юлія Ігорівна