Харків
Лікар Невролог Тягнирядко Андрій Костянтинович на Doc.ua

Відгуки про Тягнирядко Андрій Костянтинович

Лікар спеціалізується на неврології. Проводить функціональну діагностику, загальний огляд і консультативний прийом, фотосоматоскопію, антропометрію, мануальну діагностику, методику постізометричної міорелаксації, заняття на вертебрологічних тренажерах. Веде прийом від 6 років

Перевірені відгуки про лікаря 35 відгуків

Аліна 02 Травень 2024
Лікар дуже сподобався, візит пройшов добре. Залишилася дуже задоволена візитом і роботою лікаря.
Ольга 30 Квітень 2024
Добре мене прийняли, все сподобалося, я задоволена, дякую.
Ольга 25 Квітень 2024
Хороший доктор, знающий, понимающий, внимательно отнесся к моим проблемам, дал рекомендации и назначения по лечению. Я довольна работой доктора, производит очень приятное впечатление
Володимир 29 Лютий 2024
Оцінюю на відмінно, лікар має суттєвий досвід, мені допоміг, рекомендую, дякую.
Марія 24 Лютий 2024
На прийомі все сподобалося, отримала якісну консультацію та поради, дякую.
Направлено до клініки
Максим 20 Лютий 2024
Прийшов на візит з серйозними проблемами по здоров'ю. А лікар замість того щоб оглянути мене, надати кваліфіковану консультацію, почав пропонувати свої послуги платні, я кажу у мене біль у  грудях. А він мені починає розказувати, що у нас є фізіопроцедури, різні послуги, називати ціни. Ну мені таке зовсім не сподобалося відношення,  від слова зовсім.
Олександр 15 Лютий 2024
Світлана 10 Лютий 2024
Нам  все дуже сподобалось на візиті. Дуже задоволені лікарем, є вже хороші результати. Відношення і  компетентність лікаря були на найвищому рівні. Будемо рекомендувати цього лікаря усім нашим знайомим.
Аліна 10 Лютий 2024
Лікар все добре роз'яснив, чітко розказав про мої проблеми і як потрібно тепер лікуватися. На даному етапі мене все дуже влаштовує.
Олег 10 Лютий 2024
Мені все сподобалося на прийомі, і підхід лікаря, і консультація та поради, дякую.

Всі лікарі Харків