Дніпро
4.7
Лікар Невролог Скребець Юлія Віталіївна на Doc.ua

Відгуки про Скребець Юлія Віталіївна

Дитячий невролог. Займається лікуванням судинних захворювань нервової системи, проявів і ускладнень остеохондрозу, захворювань периферичної нервової системи, аутоімунних захворювань нервової системи. Проводить паравертебральні блокади, люмбальну пункцію, фармакопунктуру.
4.7

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Ірина 15 Травень 2024
Не вперше звертаюся до цієї лікарки, мене влаштовують її консультації, завжди все подобається, я задоволена, дякую.
Іван 03 Травень 2024
Прийомом цілком задоволений, зауважень не маю, дякую.
Направлено до клініки
Ольга 01 Березень 2024
За годину до прийому, подзвонили з клініки і попросили перенести візит на пів години раніше, начебто лікар вимагає, щоб приїхали раніше. Я приїхала раніше в клініку, мені прийшлось поміняти свої плани. Лікар була некомпетентною, просто переписувала результати моїх досліджень і нічого нового мені абсолютно не сказала
Єва 19 Січень 2024
Прийом у невролога сподобався, все пройшло добре, я задоволена. Дякую.
Наталія 15 Січень 2024
Хочу висловити велику вдячність сервісу за можливість зручного пошуку фахівців, але найбільша вдячність у мене до лікарки, Юлії Віталіївні вклонюся, вона мені дуже допомогла, не очікувала навіть такого прийому, звертатимуся ще, рекомендую і ще раз дякую!
Ігор 05 Січень 2024
Все було добре, спеціаліст, лікар ставила правильні питання, будемо звертатися і надалі
Анна 27 Грудень 2023
Хороший лікар.
Виктория 15 Листопад 2023
Лікарка фахова людина, єдине що не сподобалось мало мені пояснювала.
Ігор 15 Листопад 2023
Лікарка добрий фахівець. Рекомендую