Запоріжжя
Лікар Невролог Пухальський  Микола  Павлович на Doc.ua

Відгуки про Пухальський Микола Павлович

Я Пухальський Микола Павлович, лікар-невролог та функціональний діагност. В своїй роботі я керуюсь сучасними доказовими медичними даними та індивідуальним підходом до лікування За свою практичну діяльність я пройшов різні рівні роботи в неврології: кафедра, поліклініка, стаціонар, клінічні дослідження, діагностична діяльність, а тому знаю, як надається неврологічна допомога і яких недоліків можна уникнути Зокрема через це виникла ідея створити медичний центр «NEURO», робота якого базується на засадах доказової медицини, сучасних медичних даних та неупередженості, завдяки чому пацієнт отримує точну та комплексну інформацію про стан свого здоров'я. В умовах МЦ «NEURO» у вас є можливість отримати якісні неврологічні послуги, а також пройти діагностику периферичної нервової системи за допомогою електронейроміографії (ЕНМГ)

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Татьяна 30 Квітень 2024
Замечательный доктор, дал рекомендации. Записались к доктору на следующий прием
Ольга 26 Квітень 2024
Дуже сподобався лікар. Візит пройшов інформативно, швидко та якісно. Все було на найвищому рівні.
Вікторія 16 Січень 2024
Сподобалось відношення лікаря, те як він розповідав про мій діагноз та які запропонував методи лікування.
Анна 02 Грудень 2023
Дякую, все пройшло добре.

Всі лікарі Запоріжжя