Дніпро

Сторінка 2: Флебологи в Дніпрі

Лікар Флеболог, Судинний хірург Сергєєв Олег Олександрович на Doc.ua
Лікар вищої категорії, судинний хірург, має звання Заслужений лікар України. Займається лікуванням варикозного розширення вен нижніх кінцівок, посттромбофлебітичних синдромів кінцівок, облітеруючих захворювань артерій нижніх кінцівок та ін. Проводить венектомію, реконструктивні операції на венах нижніх кінцівок, резекції аневризм черевної аорти та ін.
МедінЮей клініка і лабораторія
ул. Симферопольская, 2-кна карті
Нагорний (Соборний)
Лікар Флеболог, Судинний хірург Ель-Хажж Махмуд Миколайович на Doc.ua
Лікар-флеболог спеціалізується на проведенні таких операцій, як венектомія, сімпактектомія, реконструкційні операції на артеріях, протезування артерії кінцівки при пораненні, тромбектомія глибоких вен і перев'язка вен при флютаціі, реваскулярізірующіх остеотрепанація, фасціотомія
Лікар Флеболог, Судинний хірург Соколов Олександр Володимирович на Doc.ua
Олександр Володимирович лікар-флеболог, який займається лікуванням патологічних процесів в судинах нижніх кінцівок. Надає спеціалізовану хірургічну допомогу пацієнтам з патологією магістральних артерій і вен. Діагностує такі захворювання, як флебіт, тромбофлебіт, варикоз, тромбоз, трофічні виразки та інші проблеми з судинами
JMC (ДжіЕмСі)
вул. Шолом-Алейхема 4/26на карті
Центральний
Лікар Пластичний хірург, Флеболог, Судинний хірург Шаган Дмитро Валерійович на Doc.ua
Лікар-хірург спеціалізується на абдомінопластиці, хірургічному лікуванні діастаза прямих м'язів живота, що збільшується, а також редукційній мамопластиці. Проводить своїм пацієнтам послугу підтяжки грудей, липофілінгу, феморопластики (пластика стегон). Лікує вентральні грижі, грижі білої лінії живота, купероз
Лікар Флеболог, Хірург Євсюков Євгеній Анатолійович на Doc.ua
Євген Анатолійович є кваліфікованим судинним хірургом, що спеціалізуються на лікуванні хвороб, що виникають в судинах нижніх кінцівок і всього організму. Проводить косметичні, реконструктивно-відновлювальні операції і операції з лікування варикозу, тромбозу, лімфедему, венозної недостатності та ін.
Лікар Хірург, Флеболог Шкитак Ярослав Ярославович на Doc.ua
Лікар хірург. Проводить ургентні та планові хірургічні операції звичайною і лапароскопічною методиками, амбулаторні малі операції на шкірі та підшкірній клітковині під місцевою анестезією, лікування внутрішнього геморою методом лігування латексними кільцями, пункції і дренування під контролем УЗД, абдомінопластику.
4.6
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Панченко Олег Михайлович на Doc.ua
21рік досвіду
Хірург, ангіолог. В область професійних інтересів Олега Михайловича входить хірургічне лікування різних захворювань, що виникають в кровоносній системі - варикозу, тромбофлебіту, тромбозу та інших.
4.5
Лікар Флеболог, Хірург, Судинний хірург Ольховик Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, ангіохірург, флеболог зі стажем в судинної хірургії понад 23 роки. Область професійних інтересів фахівця включає діагностику, хірургічне та терапевтичне лікування захворювань вен, судинних патологій. Співавтор понад 10 статей і декількох патентів.
Поліклініка Святого Антипи
Повторный прием – 200 грн
вул. Вороніжська, 2 ана карті
Індустріальний
4.4
Лікар Флеболог Черкашенінов Євгеній Геннадійович на Doc.ua
Флеболог, область професійної діяльності - малоінвазивні методики корекції захворювань вен нижніх кінцівок: склерозування вен, радіочастотна абляція, ендовазальна (внутрішньосудинна) лазерна коагуляція.
«Amel Smart»
бул. Слави, 2-Бна карті
Соборний
Лікар Флеболог Кисилевський Дмитро Олексійович на Doc.ua
Флеболог, ангіохірург, має першу лікарську категорію, професійна спеціалізація - діагностика і лікування патологій судинного русла нижніх кінцівок оперативними і малоінвазивними хірургічними методами.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
chevron_left 2 3
Показати ще 1 Лікаріautorenew