Дніпро

Сторінка 2: Дієтологи в Дніпрі

Лікар Дієтолог Серебрянська Лариса Станіславівна на Doc.ua
Лара Серебрянська є досвідченим лікарем-нутриціологом, дієтологом і гастроентерологом, тренером з розвитку та ефективності особистості. За свою тривалу практичну Діяльність Лара Серебрянська заснувала імідж-центр естетики та розвитку особистості «My Sun Life» і «Центр корекції ваги і розвитку особистості».
Центр корекції ваги і розвитку особистості Лари Серебрянської
вул. Московська, 12, офіс № 424на карті
Лікар Терапевт, Дієтолог Пікалова Тетяна Станіславівна на Doc.ua
Лікар-дієтолог, працює за такими напрямками як лікування ожиріння, нормалізація мікроелементного балансу, розробка дієтичного харчування при різних захворюваннях.
Центр краси та здоров'я «Лінія»
повторный прием 210 грн.
вул. Шевченко, 20на карті
Центральнийм. Вокзальна
Лікар Дієтолог, Трихолог, Дерматолог Снаговська Яна Олександрівна на Doc.ua
Яна Олександрівна проводить консультації в якості трихолога, дерматолога і дієтолога. Проводить різні процедури: мезотерапію, плазмоліфтинг і дарсонваль волосистої частини шкіри голови, трихосканування, ферментний пілінг, ліполітичну мезотерапію, карбоксітерапію, біоревіталізацію, пілінг інтимних зон
Лікар Гастроентеролог, Дієтолог Птушкіна Діана Олександрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дієтології та гастроентерології. Проводить консультативний прийом; навчання принципам правильного харчування; корекцію надлишкової маси тіла; корекцію дефіциту маси тіла; харчування при гострих і хронічних захворюваннях, включаючи складну поєднану патологію і інше. Веде прийом для дітей з дієтології від 6 років
Лікар Дієтолог, Ендокринолог Калиніна Катерина Анатоліївна на Doc.ua
Катерина Анатоліївна спеціалізується на лікуванні захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, порушень менструального циклу, мастопатії, ожиріння і ін. Лікар займається виявленням причин порушення обміну речовин. Складає персональну медичну програму по корекції ваги, з урахуванням даних пацієнта і анамнезу
4.5
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист Ярушевська Маргарита  на Doc.ua
Дієтолог, масажист, косметолог, проводить екологічне відновлення здоров'я, біоенергетичний масаж обличчя і тіла, спеціалізується на корекції ваги, очищенні організму SPA Detox.
7 небес, студія відновлення життєвих сил
вул. Херсонська, 9-бна карті
Виклик додому
Лікар Дієтолог, Гомеопат Ковальова Наталія Миколаївна на Doc.ua
Дієтолог, гомеопат, у своїй професійній діяльності спеціалізується на нормалізації обміну речовин в організмі пацієнта, за допомогою корекції харчування, режиму дня, рівня фізичних навантажень разом з психологічним і, за бажанням пацієнта, гомеопатичним супроводом.
Здорове поколение на ж / м Комунар
вул. Набережно Заводська, 123 дна карті
Новокодацький
Лікар Дієтолог, Косметолог, Масажист, Психолог Мінкіна Ельвіра Ігорівна на Doc.ua
Лікар косметолог, масажист, дієтолог, а також психолог, проводить корекцію вікових змін обличчя і тіла, різні види масажу, апаратну корекцію фігури. Спеціаліст в області корекції ваги і метаболічних процесів, надання допомоги пацієнтам з залежностями (алкогольної, нікотинової, харчової), проблемами, пов'язаними з працевлаштуванням і міжособистісними відносинами.
«Молодій», територія краси і здоров'я
Запоріжське шосе, 62на карті
Лікар Дієтолог, Нутриціолог Гаврилова  Ірина  Сергіївна на Doc.ua
Фахівець в галузі дієтології, який відповідає академічним і професійним вимогам. Лікар-дієтолог є експертом щодо харчових продуктів і харчування при захворюваннях, досліджує дію їжі на організм в цілому, займається аналізом розподілу речовин під час їжі, знаходить шкідливі, які знаходяться в їжі.
Медичний центр Ольвія-мед
Консультація дієтолога – 600 грн; Консультація нутриціолога - 700 грн;
вул. Половицька, 11на карті
Центральний
chevron_left 2 3
Показати ще 1 Лікаріautorenew