Дніпро

Сторінка 2: Анестезіологи в Дніпрі

Лікар Анестезіолог Сорокіна Олена Юріївна на Doc.ua
Сорокіна Олена Юріївна
Доктор медичних наук
Сорокіна Є.Ю. є доцентом, професором кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ДДМА, кваліфікованим анестезіологом з колосальним практичним досвідом. Авторству Олени Юріївни належить понад 150 публікацій, в числі яких 3 підручники, 1 керівництво для лікарів, 2 науково-методичних посібника, а також відомчі інструкції, методичні рекомендації, інформаційні листи та 1 авторське свідоцтво.
Лікар Анестезіолог Максименко Олександр Вікторович на Doc.ua
Доктор Максименко А.В. займається здійсненням анестезіологічного забезпечення при проведенні будь-яких операцією, в тому числі і кардіохірургічного профілю. Так, авторству Олександра Вікторовича належить більше 10 наукових робіт з питань кардіохірургічної анестезіології, акушерсько-гінекологічної анестезіології, інтенсивної терапії критичних станів і т.д.
Лікар Анестезіолог Фурсенко Артем Григорович на Doc.ua
Лікар Фурсенко А.Г. має колосальний досвід роботи в ургентній анестезіології, фахівець володіє передовими методиками і технологіями анестезіологічного забезпечення та інтенсивної терапії пацієнтів у важких станах.
МедінЮей клініка і лабораторія
ул. Симферопольская, 2-кна карті
Нагорний (Соборний)
Лікар Анестезіолог Машин Олександр Михайлович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на анестезіології. Проводить консультативний прийом, збирає анамнез, виявляє протипоказання, наявність алергічних реакцій; проводить психологічну підготовку до операції
Лікар Анестезіолог Гулега Ігор Євгенійович на Doc.ua
Гулега Ігор Євгенійович
Доктор Гулега І.Є. застосовує передові техніки та методики для анестезіологічного забезпечення при оперативних втручаннях загальнохірургічного, нейрохірургічного, урологічного, гінекологічного і т.д. профілю. Авторству Ігоря Євгеновича належить 5 наукових публікації і ще близько 20 робіт написані в співавторстві.
Лікар Анестезіолог Білушенко В'ячеслав Андрійович на Doc.ua
Спеціалізується на анестезіологічному супроводі оперативних втручань будь-якої складності. Виконує загальну, спинномозкову, провідникову, внутрішньовенну анестезію, застосовує сучасний спектр анальгезуючих препаратів для купірування гострого і хронічного болю будь-якого генезу
Лікар Анестезіолог Чупахіна Неля Миколаївна на Doc.ua
Лікар - анестезіолог, спеціалізація: ургентна і планова анестезіологія, інтенсивна терапія, реанімація. Лікар проводить загальнолікарські і анестезіологічні маніпуляції, інтубацію трахеї (пряма лярінгоскопія, відеолярінгоскопія, фіброоптична інтубація трахеї), катетеризацію центральних вен під контролем УЗД, регіональні блоки під контролем УЗД, FAST, Blue-протокол
Лікар Анестезіолог Скляр Віталій Васильович на Doc.ua
Скляр Віталій Васильович
Дитячий анестезіолог, володіє всіма методами загальної анестезії у дітей (внутрішньовенні та інгаляційні анестетики), регіонарною анестезією
Лікар Анестезіолог Устиянович Ольга Степанівна на Doc.ua
Анестезіолог спеціалізується на проведенні усіх видів анестезіологічного забезпечення (тотальна внутрішньовенозна, інгаляційна анестезія, регіональні методи знеболювання), інтенсивної терапії пацієнтів у післяопераційний період і в невідкладних та критичних станах, екстракорпоральних методах детоксикації
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew