Полтава

Анестезіологи в Полтаві

Сьогодні, 26 Квітня
Лікар Анестезіолог Дорошенко Руслан Анатолійович на Doc.ua
Дорошенко Р. А. є досвідченим реаніматологом-анестезіологом, він понад 20 років веде медичну практику. В область професійних інтересів Руслана Анатолійовича входить проведення нейро-аксіальної / загальною / регіональної анестезії, катетеризації центральних вен, плазмаферез.
Лікар Анестезіолог Лісовецький Олег Анатолійович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог вищої категорії, забезпечує пацієнтам загальну, нейро-аксіальну, регіонарну анестезію, а також проводить плазмаферез, Катетеризацію центральних вен.
Лікар Анестезіолог Пастух Вадим Антонович на Doc.ua
Доктор Пастух є досвідченим фахівцем з реаніматології і анестезіології, він має вищу лікарську категорію. Вадим Антонович займається введенням і виведенням з медикаментозного сну, він проводить регіональну, нейро-аксіальну, загальну анестезію, плазмаферез, катетеризацію центральних вен.
Лікар Анестезіолог Кізуб Володимир Сергійович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог дитячий (перша категорія), володіє методами анестезіологічного забезпечення та лікування критичних станів до і під час операцій, а також після (анафілактичного шоку, дихальної недостатності).
Лікар Анестезіолог Дацун Юрій Борисович на Doc.ua
Юрій Борисович є досвідченим анестезіологом, він веде активну медичну практику понад 10 років. Дацун Ю. Б. спеціалізується на загальній, нейро-аксіальній, регіональній анестезії. Доктор Дацун проводить катетеризацію центральних вен і плазмаферез.
Лікар Анестезіолог Шумейко Олексій Григорович на Doc.ua
Лікар-анестезіолог першої категорії, проводить загальну, нейро-аксіальну, регіонарну анестезію, катетеризацію центральних вен, плазмаферез.