36 відгуків

Персомед

• Оплата карткою,

У клініці «Персомед» на Троєщині, на сучасному обладнанні можна пройти ультразвукову діагностику (УЗД), відеоендоскопію (гастроскопія, колоноскопія, ларінгосокпія, кольпоскопія), електрокардіографію, здати аналізи. В день обстеження можна отримати консультацію гастроентеролога, дієтолога, терапевта, гінеколога, вертебролога, реабілітолога, ЛОР-лікаря. Ціни доступні. ще

• Пн-Сб: 7:30-20:00
  • Нд: вихідний

вул. Оноре де Бальзака, 4. На карті

Деснянський , м.Дарниця

Поряд з консультативним прийомом, амбулаторним лікуванням, масажем і водними процедурами, клініка «Персомед» спеціалізується на відеоендоскопічної, ультразвукової та лабораторної діагностики. Так само можна зробити електрокардіографію.

Діагностичні дослідження, що проводяться в клініці «Персомед», виконують лікарі з досвідом професійної лікарської практики від 15 до 30 років. Дослідження проводяться на новітньому обладнанні від лідерів ринку медичної апаратури (Toshiba, Olympus, Fujinon).

Перелік послуг з діагностики, що надаються в клініці «Персомед»:

• спектр ендоскопії:
    • відеогастродуоденоскопія (під місцевою анестезією);
    • відеоколоноскопія;
    • відеоректосігмоскопія;
    • відеоларингоскоп;
    • відеокольпокопія;
    • внутрижелудочная ph-метрія;
    • забір матеріалу для визначення хелікобактерної інфекції;
  • спектр УЗД (дослідження проводяться з кольоровим / енергетичним допплерівського картування):
    • органів черевної порожнини з або без жовчогінним сніданком;
    • нирок і надниркових залоз;
    • сечового міхура;
    • молочних залоз;
    • щитовидної залози;
    • органів малого таза (абдомінальної, трансвагинально, трансректально);
    • органів мошонки;
    • новоутворень шкіри;
    • плевральних порожнин;
  • УЗД під час вагітності (I-III триместри);
  • фолікулометрія;
  • УЗ-діагностика на дому.

Переваги проходження діагностики в клініці «Персомед»:

• в день звернення поставити діагноз і призначити лікування дозволяє наявність кваліфікованого персоналу, УЗД, ендоскопії, лабораторної діагностики в одному місці;
  • отримання результатів клінічних та біохімічних аналізів протягом одного-двох годин;
  • наявність послуги - УЗД на виїзді;
  • сучасний апарат УЗД від компанії Toshiba;
  • ендоскопічна відеостойкая з HD-дозволом, збільшенням і віртуальної хроматографією (функція FICE)
  • запис відеоендоскопічних дослідження на електронні носії.
  • можливість повторно переглянути ендоскопічне дослідження з лікуючим лікарем.
  • лояльна цінова політика.

Общая оценка 8/10. Что понравилось: Чисто, аккуратно, приветливый персонал. Приемлемые цены. Что можно сделать лучше: 1. Записался на 8-30 на УЗИ почек. Приехал в 8-25. Оформили все документы на рецепции к 8-33. Пришлось ждать в коридоре "пока освободится кабинет". Зашел в 8-45. Передо мной оказалось 2 человека. Зачем тогда запись на конкретное время? К тому же с УЗИ почек ожидание не из приятных. 2. Не смогли отправить результаты УЗИ по почте. Но общее впечатление - положительное.

Андрей, 29.12.2016

Мне понравилась клиника, приятные работники на рецепции и хорошее обслуживание. Очень удобно, что клиника работает в выходные дни. Также, удобное месторасположения. Буду ещё обращаться!

Владимир, 29.10.2016

Восхитительное обслуживание и доктора просто чудесные. Дали нам достаточно информации по обследованию, все подробно рассказали. Буду рекомендовать всем своим знакомым!

Ольга, 25.10.2016

Рассказали все подробно, все очень хорошо.

Юлия, 10.08.2016

Центр отличный, аппаратура тоже в прекрасном состоянии. Доктора знают свое дело. Все понравилось. Рекомендую!

Максим, 09.08.2016

г. Киев, ул. Регенераторная, 4, корпус 8, ЖК «Комфорт таун». На карті