Відгуки про діагностичний центр Віва на Оноре де Бальзака

• Оплата карткою,
  • Пн-Нд: цілодобово

вул. Оноре де Бальзака, 85А. На карті

Деснянський , м.Чернігівська

У клініці чисто, акуратно. Обслуговування було на найвищому рівні. Дуже все сподобалося у цій клініці.

Надія, 19.03.2024

В клініці все було добре, діагностику провели, розрахували, дуже ввічливий персонал, зауважень немає

Ольга, 18.03.2024

Нормально все пройшло. Клініка непогана, було у клініці зручно та комфортно.

Віта, 15.03.2024

Дуже комфортна та зручна клініка, проведенням діагностики задоволена, дякую.

Оксана, 13.03.2024

Клініка комфортна, все зробили, як належить, дякую.

Валерій, 11.03.2024

Ми дуже задоволені клінікою та проведенням діагностики, все на найвищому рівні, в разі потреби, звертатимемося.

Василь, 02.03.2024

Сподобалася клініка. Приємно був здивований сервісом.

Андрій, 03.02.2024

Не вперше уже користуюся послугами цієї клініки. Все добре пройшло.

Вікторія, 28.01.2024

Все було на найвищому ріні. Лікар сподобався.

Дар'я, 26.01.2024

Прийняли без затримок, навіть хвилин на десять раніше, комфортне приміщення, де роблять рентген, приємний персонал. Висновок отримала трохи зачекавши. Залишилась задоволена.

Анна, 26.01.2024

Все чудово пройшло. Сподобалось у клініці.

Леся, 20.01.2024

Ніяких запитань, ніяких зауважень, все чудово, на вищому рівні

Світлана, 19.01.2024

Сподобалась клініка. Дуже зручно. У клініці тепло, комфортно, досить всі привітні.

Яна, 13.01.2024

Я дуже залишилась всім задоволена. Дуже добрі працюють співробітники, пішли мені на зустріч та раніше відправили мені опис КТ. Я дуже вдячна клініці за допомогу та за оперативність.

Валентина, 10.01.2024

Все було добре, персонал привітний, ніяких зауважень

Надія, 25.12.2023

Візит до клініки сподобався, єдине, довелось трохи зачекати.

Наталя, 19.12.2023

Хорошее обслуживание, культурно приглашают.

Олексій, 12.12.2023

Клінікою дуже задоволені, дуже добре що ми вас знайшли. Нам все дуже подобається. Лікарі дуже хороші. Прекрасний персонал.

Владимир, 07.12.2023

Все пройшло добре, комфортно. Відношенням персоналу та проведенням діагностики задоволений. Дякую.

Микола, 12.11.2023

Процедцра пройшло швидко, все влаштувало.

Ірина, 01.11.2023

Візит пройшов швидко, без затримок, усе чітко. За двадцять хвилин після рентгену отримала висновок. Мене усе влаштувало.

Олена, 06.10.2023

Зверталась в клініку до мамолога, зауважень до лікаря не було, приємно спілкувались. В клініку зверталась перший раз, мені сподобалось

Лілія, 04.10.2023

Несколько раз пришлось звонить в клинику на следующий день после исследования, чтобы получить результат. В остальном все было хорошо.

Татьяна, 23.01.2022

Я прийшла на той час на який була записана, прочекала годину, щоб мені зробили УЗД- молочних залоз. Коли підійшла адміністратор клініки, сказала що мій лікар на операції не попередивши мене, потім підійшов інший лікар і сказав що мій лікар не вийшов на роботу. Мені провів УЗД інший лікар який по спеціалізації гінеколог, по людські до мене поставилась і провела дану діагностику дуже якісно.

Аліна, 14.01.2022

Туалет клініки дуже брудний. Лікар який проводив мені Спірографію це був сімейний лікар, а не пульмонолог, прилад був дуже брудний і старий. Я вважала що клініка престижна і послуги коштують  свої гроші, на жаль це не так. Мені не сподобався взагалі сервіс, більше туди не прийду

Светлана, 01.12.2021

вул. Щекавицька, 36.

Харківське шосе, 49а.

смт. Козин, вул. Київська, 169.

вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговського, 3).

с. Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка).

вул. Вадима Гетьмана, 1 в.

вул. Лаврухіна, 6.

вул. 49-та Садова, 28.