Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «Просто»

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 10:00-18:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Прекрасний сервіс та лікар, що проводив УЗД.

Данило, 23.04.2024

Дуже охайна клініка, лікарі дуже чемно відносяться до пацієнтів, діагноз ставлять уважно і все дуже якісно. В клініку зверталися вже не перший раз, задоволені

Віра, 20.04.2024

Візит в клініку пройшов відмінно - швидко, гарно, красиво, спеціалісти усі дуже гарні та професійні. Усе сподобалось.

Лариса, 19.04.2024

Все було чудово, персонал привітний, зауважень не було, я задоволена візитом

Аліна, 15.04.2024

Дуже комфортно було у цій клініці, персонал надзвичайно чемний, уважний та привітний. Спеціалісти хороші, добре знають свою справу. Діагностику провели нам швидко та якісно. Клініка дуже сподобалася.Дякуємо.

Поліна, 15.04.2024

Все прошло очень великолепно, персонал улыбчивый, добрый и знающий, настроение подняли, снимок получился отличный. Рекомендую

Тетяна, 15.04.2024

Гарно прийняли, усе що потребувала, зробили, висновок отримала.

Оксана, 11.04.2024

Хороша клініка. Лікар, який проводив мені рентген, дуже чудовий. Все зробив швидко, все пояснив.  Дівчинка на ресепшен була трохи чимось засмучена, без посмішки, наче працює через силу. Коли заходиш в клініку, адміністратор перше враження о клініці.

Богдана, 10.04.2024

Ми вийшли дуже задоволеними - нас зустріли привітно, усі були дуже ввічливі, усе добре пояснювали, опісля того як зробили МРТ, запропонували зачекати три години, на висновок, через брак часу, відмовилась чекати, тоді запропонували переслати висновок або на вайбер, або на імейл, й висновок отримала навіть раніше. Я залишилась дуже задоволеною та вдячною.

Лідія, 10.04.2024

Дуже все чудово було у цій клініці. Лікар дуже гарні, на рецепції дуже приємна дівчина. Загалом все пройшло швидко, якісно та приємно. Зразу видали результати обслідування і висновок  - це дуже сподобалося.

Ганна, 08.04.2024

Дійсно знайшла саме ту клініку і ті послуги які мені були потрібні. Дуже зручно мені було у цій клініці, прийняли мене зразу, не потрібно було довго очікувати - це дуже сподобалося. Всі послуги були надані якісно та швидко.

Лариса, 08.04.2024

Клініка сподобалася, все було дуже гарно та чудово. Пройшло все добре, у клініці дуже гарні спеціалісти. З радістю повернуся у цю клініку ще за додатковими послугами.

Лідія, 03.04.2024

Сподобалася клініка, все дуже добре пройшло.

Каріна, 03.04.2024

Клініка сподобалася, все добре було. Дуже хороше обслуговування у клініці.

Тамара, 02.04.2024

Діагностику провели добре, лікар діагностики чемний, приємний, уважний. Персонал на ресепшен дуже приємний, все розказали, пояснили. Нам сподобалася клініка

Анжела, 01.04.2024

Все дуже сподобалося, було все добре. Дуже нам сподобалася клініка.

Лариса, 01.04.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці. Нормально все було, чудова клініка. Дякую.

Сергій, 30.03.2024

Візитом задоволений - усе зробили швидко, приємний персонал.

Артем, 28.03.2024

Хороша, комфортна клініка. Все дуже добре було у цій клініці.

Василь, 26.03.2024

Вс пройшло непогано, але проведення діагностики довелося чекати, відбулося із запізненням.

Лінда, 26.03.2024

Клініка сподобалася. Все було нормально у клініці.

Ольга, 25.03.2024

Хороша клініка. Все пройшло доволі добре. У клініці дуже гарне обслуговування та дуже привітний персонал.

Роксолана, 23.03.2024

Сподобалась привітна дівчинка на рецепції, а також лікар, що проводила мені діагностику, була дуже терплячою - мені заздалегідь не підказали, що потрібно зняти усі металеві прикраси, й лікар без претензій очікувала, й добре зробила усе, що було потрібно.

Валентина, 23.03.2024

Дуже хороша лікарка, що проводила рентген, вона спочатку пояснила переваги та недоліки того метода діагностики, що був вибраний, й надала рекомендації як буде найкраще. Візитом задоволена повністю.

Наталія, 23.03.2024

Лікарю діагносту велике дякую та найвища оцінка, також дякую сервісу за те, що записали до такого фахівця на діагностику, тільки позитивні враження від прийому.

Ніна, 22.03.2024

ул. Волошская, 50/38 (вход со стороны ул. Введенской). На карті

Подольский

ул. Соломенская, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карті

Соломенский

ул. Маршала Якубовского, 2. На карті