Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «Просто»

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 10:00-18:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

Я задоволена проведенням діагностики, все добре було, дякую.

Наталя, 16.07.2024

Сподобалось усе й обслуговування адміністратора й сама діагностика. Усе зробили вчасно.

Лідія, 07.07.2024

Сподобався сервіс, спілкування, й навіть в таких умовах, що не було світла, усе зробили, надали поради та прокоментували. Дуже дякую.

Світлана, 05.07.2024

В клініці все добре, гарно прийняли, діагностику провели добре

Галина, 15.06.2024

Все було чудово, в клініці молодий, хороший персонал. Всі діагностики провели добре, роботою клініки задоволені

Олександр, 15.06.2024

Клініка дуже сподобалася, все добре було. Дякую.

Лариса, 14.06.2024

Дуже уважний персонал, під час візиту отримала бажане.

Олег, 13.06.2024

Прийшов раніше, знайшли змогу прийняти одразу, без очікувань, усе зробили чітко, візитом задоволений.

Сергій, 13.06.2024

Саме перебування у клініці було непогане. Але коли приїхали забирати результати обстеження, виявилося що немає нашого висновку. Довелося чекати, в результаті як такого висновку не отримали, хіба знімки. Надали електронний варіант висновку, ось якось не дуже це сподобалося.

Юрій, 08.06.2024

Хороша, сучасна клініка. Атмосфера у клініці напрочуд спокійна та приємна. Сподобалося що не було у клініці ніяких черг, все було чітко по часу. Загалом сама клініка дуже чудова, все у ній дуже сподобалося.

Вікторія, 08.06.2024

Було все швидко, і зручно, персонал знає свою роботу і гарно її виконує.

Анастасія, 06.06.2024

Дуже довго очікував прийом. Прийом мав бути в  10-30, а прийняли приблизно в 12-00. Так не має бути!

Дмитро, 04.06.2024

Дуже все сподобалося. У клініці дуже чемний, уважний та ввічливий персонал.Все було відповідно та на хорошому рівні.Загалом нормально все пройшло, все повністю влаштувало у цій клініці.

Михайло, 30.05.2024

Задоволений обслуговуванням і проведенням діагностики, все добре, дякую.

Юрій, 29.05.2024

Все було чудово, на ресепшне дуже ввічлива дівчина, лікарі діагностики дуже гарні і компетентні, розповіли мені про мій стан після обстеження. Клініка, на перший погляд, дуже маленька, але все добре, лаконічно, я дуже вражена клінікою і  записала свого чоловіка на обстеження в клініку.

Жумажан, 28.05.2024

Комфортна, сучасна клініка. Дуже привітний, ввічливий, дбайливий персонал у цій клініці. Нічого поганого сказати про цю клініку не можемо, все нас повністю влаштувало.

Руслан, 22.05.2024

Сподобалася клініка, обслуговування у клініці просто чудове, дівчата на рецепції привітні та ввічливі, все гарно пояснили. Загалом все було добре у цій клініці.

Людмила, 18.05.2024

Все чітко, зрозуміло, все було класно. Візитом в клініку задоволені

Руслан, 14.05.2024

Дуже ввічливо мене зустріли, неймовірний фахівець, що робив мені МРТ, й потім швидко віддали мені результат з плівкою та диском. Я дуже вдячна, мені усе сподобалось. Якщо у майбутньому знадобляться послуги такого роду, то скоріш за все, звертатимусь саме сюди.

Каріне, 13.05.2024

Всё случилось очень оперативно, чётко, быстро. Очень приветливый персонал. В общем всё прошло хорошо. Осталась довольна.

Наталія, 13.05.2024

Все було чудово, візитом в клініку задоволена

Олена, 11.05.2024

Сподобались обслуговування, відношення та якість наданих послуг.

Оксана, 09.05.2024

Усе відбулось ОК! Зустрів професійний персонал, діагностику зробили добре, усім задоволена.

Юлія, 08.05.2024

Залишився задоволеним - отримав професійну допомогу.

Олег, 07.05.2024

Ніяких питань не було, зробили нам усе оперативно та якісно. Комфорт, лікарі та персонал нам дуже сподобалися. Дякуємо.

Віра, 06.05.2024

ул. Владимира Винниченка (ранее Ю. Коцюбинского), 14. На карті