Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Просто»

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 10:00-18:00

ул. Закревского 61\2. На карте

Деснянский , м.Черниговская, м.Лесная

Все добре було в цій клініці. Насправді клініка дуже сподобалася. Візит пройшов прекрасно. Дякую.

Марина, 21.08.2024

Клініка досить непогано, все було комфортно, зручно, чудово та швидко. Результати вдалося отримати зразу на наступний день після обслідування - це дуже сподобалося, не довелося довго чекати.

Владислав, 19.08.2024

Уважне ставлення, й хлопець, який проводив мені денситометрію на мої питання надавав відповіді, а не казав - йдіть до свого лікаря, він поясне. Ні він усе пояснив.

Людмила, 19.08.2024

Ми дуже задоволені візитом в клініку, клініка охайна, простора. Лікар, який проводив дитині УЗД серця, дуже досконало все пояснювала, дитину діагностувала ретельно з усіх боків. На мій погляд, лікар розуміється у своїй спеціальності. Прийом сподобався

Дмитро, 17.08.2024

В клинику обращалась уже не первый раз, все отлично! Персонал приветливый, доброжелательный, отлично сработали, без замечаний. Хорошая клиника, визитом в клинику довольна

Галина, 17.08.2024

Все пройшло чудово - вчасно, зробили денситометрію швидко.

Зоя, 14.08.2024

Візит пройшов добре. Рекомендую відвідати цю клініку.

Наталія, 14.08.2024

Нам ця клініка дуже сподобалася. Нас все повністю влаштувало в цій клініці, дуже залишилися задоволені.

Наталія, 10.08.2024

Сподобалася клініка. Дійсно все пройшло добре, я залишилася всім задоволена. Дякую.

Олександра, 10.08.2024

Клініка дуже сподобалася. Комфорт у клініці просто чудовий. Дійсно все дуже пройшло добре.

Сергій, 10.08.2024

Гарне відношення до пацієнтів у цій клініці, комфортно та зручно. Все дуже сподобалося.

Валентина, 09.08.2024

Усе пройшло добре - добре продіагностували та проконсультували по висновках.

НаталІя, 08.08.2024

Обрав цей центр просто навмання і не пошкодував. Тепер продовжую (за потреби) до них звертатися. Чи компетентно відповідали на мої запитання? Та я не встигав їх задавати, як лікарі самі все розповідали в таких подробицях, що в мене і запитань то не лишалось! ))) Словом, мене все влаштовує. Но то мене. Мушу зазначити, що клініка - не для бідних і уж пенсіонерам шлях туди точно - заказаний. Хіба що пенсіонер - в минулому суддя... )))

Сергій , 07.08.2024

Сподобалось, що в цій клініці, можна було зробити МРТ найдешевше у нашому районі.

Наталія, 05.08.2024

Клініка дуже сподобалася. Затишно, комфортно та зручно було. Все пройшло доволі швидко та якісно, без будь-яких зауважень.

Матвій, 05.08.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було напрочуд чисто, спокійно та комфортно. Лікар що проводив діагностику дуже компетентний спеціаліст. Загалом клініка залишила дуже позитивне враження.

Людмила, 05.08.2024

Прийшли, швидко, без черг зробили діагностику й пішли. Сподобалось, що візит зайняв мало часу.

Ольга, 05.08.2024

Персонал приємний, послуги надані якісно, зауважень не було

Андрій, 01.08.2024

Гарні враження, хороше ставлення до пацієнтів, клініка комфортна, зауважень до персоналу не було

Вікторія, 01.08.2024

Усім задоволена - лікар діагност відповів на усі запитання.

Наталія, 23.07.2024

Візитом задоволені - прийшли, швидко зробили діагностику й пішли.

Любов, 23.07.2024

Все було чудово. Персонал клініки привітний, клініка чиста й охайна, працює електрика навіть в блекаут, комфортна.

Євген, 22.07.2024

У клініці було дуже зручно та комфортно. Привітний та уважний персонал, зроблено все було дуже швидко та якісно. Дуже сподобалося що у цій клініці не було великої черги, щоб записатися на діагностику і в порівняні з іншими клініками, тут у цій клініці ціни на медичні послуги досить лояльні - це приємно вразило.

Ольга, 20.07.2024

Візит пройшов швидко, культурно, жодних претензій не маю.

Інна, 20.07.2024

Клініка дуже сподобалася, все пройшло доволі прекрасно. Все добре було у цій клініці.

Анонімно, 18.07.2024

проспект Берестейский 67. На карте