Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Просто»

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 10:00-18:00

ул. Закревского 61\2. На карте

Деснянский , м.Черниговская, м.Лесная

Візитом задоволений - усе зробили швидко, приємний персонал.

Артем, 28.03.2024

Хороша, комфортна клініка. Все дуже добре було у цій клініці.

Василь, 26.03.2024

Вс пройшло непогано, але проведення діагностики довелося чекати, відбулося із запізненням.

Лінда, 26.03.2024

Клініка сподобалася. Все було нормально у клініці.

Ольга, 25.03.2024

Хороша клініка. Все пройшло доволі добре. У клініці дуже гарне обслуговування та дуже привітний персонал.

Роксолана, 23.03.2024

Сподобалась привітна дівчинка на рецепції, а також лікар, що проводила мені діагностику, була дуже терплячою - мені заздалегідь не підказали, що потрібно зняти усі металеві прикраси, й лікар без претензій очікувала, й добре зробила усе, що було потрібно.

Валентина, 23.03.2024

Дуже хороша лікарка, що проводила рентген, вона спочатку пояснила переваги та недоліки того метода діагностики, що був вибраний, й надала рекомендації як буде найкраще. Візитом задоволена повністю.

Наталія, 23.03.2024

Лікарю діагносту велике дякую та найвища оцінка, також дякую сервісу за те, що записали до такого фахівця на діагностику, тільки позитивні враження від прийому.

Ніна, 22.03.2024

Комфтортна клініка, звертатимуся, в разі потреби.

Ірина, 22.03.2024

Надзвичайно хороша клініка, все у ній дуже сподобалося й лікарі хороші, персонал чуйний. Все досить добре було.

Оксана, 19.03.2024

Клініка й саме обстеження - клієнт залишився задоволеним.

Тетяна, 19.03.2024

Все нормально пройшло. Сподобалася клініка.

Олег, 16.03.2024

Персонал дуже ввічливий, зауважень не було, мені дуже сподобався візит в клініку

Любов, 14.03.2024

Приємна клініка, знаходиться в зручному місці, персонал ввічливий, діагностику зробили як потрібно, я задоволений візитом в клініку

Дмитро, 13.03.2024

Дуже швидко та якісно все пройшло. Результати обслідування надали нам дуже швидко, навіть швидше ніж ми очікували. Обслуговування було у клініці на найвищому рівні.

Віра, 13.03.2024

Загалом залишилась задоволеною, єдине, в клініці було холодно.

Раїса, 12.03.2024

Все пройшло на відмінно, я задоволена, дякую.

Оксана, 11.03.2024

Клиника понравилась, диагностику провели хорошо, замечаний не было, персонал клиники хороший

Валентина, 11.03.2024

В клініці все було добре, діагностику провели добре, не було ніяких зауважень, пацієнт прийшов додому задоволений

Андрій, 11.03.2024

Клініка сподобалася, все пройшло супер.У клініці  дуже гарно, приємний медичний персонал, дуже  уважні, професійні, ввічливі лікарі. Адміністратори на рецепції теж дуже сподобалися.

Зоя, 08.03.2024

Нормальне ставлення, опісля діагностики усе пояснили.

Любов, 08.03.2024

Дуже сподобалася клініка. Лікар який проводив мені діагностику, видно зразу що людина професіонал своєї справи. Тому я повністю задоволена клінікою і спеціалістами, які працюють у цій клініці.

Олена, 07.03.2024

Все було добре, швидко провели діагностику, ніяких зауважень не було

Ірина, 05.03.2024

В клініці дуже привітні й компетентні лікарі. Задоволені роботою клініки. В клініку зверталися вже не перший раз

Олег, 05.03.2024

Хороша клініка. Дуже добре все пройшло.Сподобалася сама клініка та персонал, дуже хороше було обслуговування.Дякую

Ірина, 28.02.2024

г. Киев, ул. Регенераторная, 4, корпус 8, ЖК «Комфорт таун». На карте