Медичний центр «Просто»

Центр «Просто» надає можливість відвідати не тільки консультації кваліфікованих фахівців, а й пройти діагностичні дослідження. У клініці доступна така діагностика, як: МРТ, УЗД-діагностика, ехокардіографія ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 10:00-18:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

У медичному центрі «Просто» надають висококваліфіковану медичну допомогу із застосуванням професійної апаратури.

Послуги

У діагностичному центрі «Просто» зможуть запропонувати такі діагностичні послуги, як:

• МРТ голови
  • УЗД малого таза
  • УЗД судин ніг
  • Ехокардіографія

Обладнання

Центр славиться якісним і сертифікованим обладнанням. Лікарі використовують МР-томограф 1.5Т з коротким тунелем, який призначений для кардіологічних, нейрологічних, ангіологічних, абдомінальних і ортопедичних досліджень, а також діагностики всього тіла.

GE Signa HDxt 1,5t — апаратура експертного класу для скринінгових досліджень, а також є найкращою у лінійці апаратів Signa від компанії GE. HDxt використовує унікальну технологію, яка допомагає розширити медичну візуалізацію, надаючи широкий спектр доповнень. Вони здатні допомогти отримати якісні і точні результати обстеження

Я задоволена проведенням діагностики, все добре було, дякую.

Наталя, 16.07.2024

Сподобалось усе й обслуговування адміністратора й сама діагностика. Усе зробили вчасно.

Лідія, 07.07.2024

Сподобався сервіс, спілкування, й навіть в таких умовах, що не було світла, усе зробили, надали поради та прокоментували. Дуже дякую.

Світлана, 05.07.2024

В клініці все добре, гарно прийняли, діагностику провели добре

Галина, 15.06.2024

Все було чудово, в клініці молодий, хороший персонал. Всі діагностики провели добре, роботою клініки задоволені

Олександр, 15.06.2024

ул. Волошская, 50/38 (вход со стороны ул. Введенской). На карті