Медичний центр «Просто»

Центр «Просто» надає можливість відвідати не тільки консультації кваліфікованих фахівців, а й пройти діагностичні дослідження. У клініці доступна така діагностика, як: МРТ, УЗД-діагностика, ехокардіографія ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 10:00-18:00

вул. Закревського 61\2. На карті

Деснянський , м.Чернігівська, м.Лісова

У медичному центрі «Просто» надають висококваліфіковану медичну допомогу із застосуванням професійної апаратури.

Послуги

У діагностичному центрі «Просто» зможуть запропонувати такі діагностичні послуги, як:

• МРТ голови
  • УЗД малого таза
  • УЗД судин ніг
  • Ехокардіографія

Обладнання

Центр славиться якісним і сертифікованим обладнанням. Лікарі використовують МР-томограф 1.5Т з коротким тунелем, який призначений для кардіологічних, нейрологічних, ангіологічних, абдомінальних і ортопедичних досліджень, а також діагностики всього тіла.

GE Signa HDxt 1,5t — апаратура експертного класу для скринінгових досліджень, а також є найкращою у лінійці апаратів Signa від компанії GE. HDxt використовує унікальну технологію, яка допомагає розширити медичну візуалізацію, надаючи широкий спектр доповнень. Вони здатні допомогти отримати якісні і точні результати обстеження

Клініка мені дуже сподобалася, але дуже жарко було коли проводили  саму діагностику. Хотілося б більше комфортних умов. Загалом сама клініка непогана,  медперсонал у клініці дуже уважний та ввічливий. На рецепції дуже хороша дівчина.

Валентина, 25.04.2024

Саме перебування у клініці було приємне. Сама клініка чиста, комфортна, зручна. Персонал у клініці чудовий та уважний, зробили все швидко та якісно. Менні дуже сподобалася дана клініка.

Лариса, 23.04.2024

Прекрасний сервіс та лікар, що проводив УЗД.

Данило, 23.04.2024

Дуже охайна клініка, лікарі дуже чемно відносяться до пацієнтів, діагноз ставлять уважно і все дуже якісно. В клініку зверталися вже не перший раз, задоволені

Віра, 20.04.2024

Візит в клініку пройшов відмінно - швидко, гарно, красиво, спеціалісти усі дуже гарні та професійні. Усе сподобалось.

Лариса, 19.04.2024

ул. Анны Ахматовой, 31. На карті

Дарницкий

ул. Киквидзе, 18 а. На карті

Печерский

ул. Попудренко, 52, левый берег, 250 метров от м. «Черниговская». На карті

Деснянский

ул. Левка Лукьяненко, 14 (КНП "Консультативно диагностический центр" Оболонского района). На карті

Оболонский