Відгуки про діагностичний центр TOP Clinic DENIS (Клініка ДЕНИС)

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
  • Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Вс: 9:00-15:00

вул. Композитора Мейтуса, 5. На карті

Голосіївський , м.Теремки, м.Іподром, м.Виставковий центр

Дуже чудова клініка, дуже привітний персонал. Лікар, які проводили мені процедуру, дуже хороші, мене підтримували, все пояснювали, все було класно і приємно, процедура пройшла добре

Оксана, 25.04.2024

Перебування у клініці було чудове, все зробили нам швидко та якісно. Сервіс обслуговування у цій клініці був  на найвищому рівні.

Валентин, 20.04.2024

Персонал та лікар, що проводила мені УЗД, були ввічливими.

Анастасія, 08.04.2024

Гарні враження, зауважень до персоналу не було

Руслана, 31.03.2024

Сподобалася клініка,  досить все добре було у цій клініці.

Аліса, 23.03.2024

Клініка сподобалася, лікар діагностики все добре зробив, дуже задоволена клінікою

Владислав, 22.03.2024

В клініці робили МРТ, прийом сподобався, гарне відношення до пацієнтів

Наталія, 20.03.2024

Клініка дуже сподобалася, все пройшло чудово. Все було на найвищому рівні.

Денис, 10.03.2024

Все було чудово, дуже привітний персонал, всі посміхалися, дякуємо. Лікар діагностики супер, зауважень не було

Анастасія, 09.03.2024

Сподобалось усе й обслуговування й консультація з висновком від лікаря діагноста.

Петро, 08.03.2024

Все було добре, швидко все зробили, зауважень не було

Віктор, 05.03.2024

У клініці було спокійно, зручно, комфортно. Всі люди які працюють у цій клініці дуже привітні, чуйні, уважні.

Ірина, 22.02.2024

Все пройшло цивільно, без довгих очікувань, усе було добре.

Андрій, 17.02.2024

У клініці дуже все сподобалося. Сама клініка новенька, красива, комфортна, привітний персонал.

Олег, 16.02.2024

Візитом залишились задоволені - нас гарно обслужили, усе пройшло добре.

Віталій, 15.02.2024

Нуль професіоналізму. Ми прийшли завчасно, лікар спізнився на пів години. В клініці дитина здавала аналіз крові, клініка загубила аналіз, дитині пʼять років, брали аналіз крові з вени. Щоб взяти такий аналіз у дитини це ціла проблема, дитину ми настроювали, вмовляли, кучу подарунків. В результаті клініка аналіз зіпсувала, запропонувала прийти ще раз. Інші результати ми домовилися що прийдуть на пошту, день пройшов і нічого, довелося дзвонити самостійно нагадувати. В клініці безпорадний сервіс, крім того, що всі ходять і посміхаються, і все дорого і багато, але медицини там нема

Микита, 07.02.2024

Дуже  сподобалось у клініці. Було зручно, комфортно, спокійно. Буду ще звертатися у цю клініку, при потребі.

Наталія, 06.02.2024

Дуже задоволена. Все пройшло швидко і добре. Результат  прийшов чудовий, була з ним у лікаря вже, лікар усе підтвердив. Тому дуже дякую. Буду рекомендувати цю клініку.

Тетяна, 26.01.2024

Сподобалась клініка. Обслуговування хороше, все швидко і добре відбулося. Я задоволена клінікою.

Людмила, 26.01.2024

Дуже сподобалося у кінці.Гарно все було, на високому рівні.

Альона, 24.01.2024

Від візиту залишилась у захваті - клініка затишна, чиста, персонал ввічливий та доброзичливий, ставитися з повагою, підказали що та як робити, усе відбулось швидко, мінімум часу з максимальним результатом. Залишилась задоволеною починаючи із гардеробу, закінчуючи лікарем, що робив діагностику. Одразу мені інформацію скинули на флешку, а висновок запропонували або зачекати, або надішлють на пошту, чекати не стала, але не встигла ще далеко відійти від клініки, як отримала листа із висновком.

Світлана, 18.01.2024

Все порядку. У клініці привітний персонал, черги відсутні, дуже швиденько все прийшло і результат зразу прийшов.

Володимир, 13.01.2024

Чудова клініка, чудовий, професійний персонал. Візитом залишилась задоволеною.

Олена, 11.01.2024

Клініка просто супер! Візит дуже сподобався, лікар УЗД, дуже уважна, надала багато порад. Усе пройшло кльово!

Молодико, 04.01.2024

У клініці ввічливий персонал. Все сподобалось.

Ніна, 29.12.2023

ул. Касияна, 2/1. На карті

Голосеевский

ул. Митрополита Андрея Шептицкого, 10. На карті

Днепровский

ул. Павловская, 26/41. На карті

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карті

Дарницкий