TOP Clinic DENIS (Клініка ДЕНИС)

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Нова маштабна клініка з повним спектром медичних послуг. Унікальна концепція All in Onе. Ви можете отримати всі медичні послуги за один візит на одній локації : Консультації лікарів всіх спеціальностей, МРТ,КТ, Рентген, УЗД, Гастроскопія, Колоноскопія, будь-які аналізи. Аналіз крові менш ніж за годину. 4 операційних блоки, 10 палат реанімації, 60 одномісних палат стаціонара хірургічного та терапевтичного профілю. Дитячий стаціонар, невідкладна допомога. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00
  • Нд: 9:00-15:00

вул. Композитора Мейтуса, 5. На карті

Голосіївський , м.Теремки, м.Іподром, м.Виставковий центр

Нова масштабна клініка з повним спектром медичних послуг високої якості:

Усі види діагностики:

• КТ 64 зрізу
  • Рентген

Власна клінічна лабораторія!

Обладнання

• Фізіотерапія — Zimmer (PhySys, Soleo Galva, Soleo Sono,OPTON PRO) DIMAP, Enraf Nonius (Radarmed 950+, Myomed 632)
  • Офтальмологія — Тонометр безконтактний HNT-1P, Цифровий фороптор HDR-7000, Щілинна лампа HS-5000, Пректор знаків HCP-7000, Авторефекратометр HRK-8000A Huvitz Корея, Topcon Японія
  • Отоларингологія — Лор комбайн Medicenter Futura №2, Німеччина
  • Урологія — УЗД General Electric Versana Balance, Єлектрохірургічні апарати ARC 100,250,303,400 BOWA Німеччина
  • Гінекологія — УЗД General Electric Voluson S10 Expert, Voluson P8, Єлектрохірургічні апарати ARC 100,250,303,400 BOWA Німеччина
  • Ендоскопія — Єндоскопи GIF-H170, GIF-H170N,GIF-H170L OPTERA Olympys Японія
  • Операційна — STORZ Німеччина, Olympys Японія
  • Інтесивна терапія — Апарати ШВЛ, Монітори пацієнта General Electric, Шприцеві насоси B.Braun Німеччина
  • Рентген — КТ (Philips Brilliance СТ 64-Slices) Рентген Shimadzu Corporation FLEXAVISION HB Японія
  • Лабораторія — Аналізатори Sysmex Corp. Японія, Boditech Med. Ink. Південна Корея, Alifax, Італія
  • Дитяче відділення — УЗД General Electric Versana Premier, Vivid T8, ЭКГ Heart Screen Угорщина
  • Доросле відділення — УЗД General Electric LOGIQ P9, Vivid T8, ЭКГ Heart Screen Угорщина

Перебування у клініці було чудове, все зробили нам швидко та якісно. Сервіс обслуговування у цій клініці був  на найвищому рівні.

Валентин, 20.04.2024

Персонал та лікар, що проводила мені УЗД, були ввічливими.

Анастасія, 08.04.2024

Гарні враження, зауважень до персоналу не було

Руслана, 31.03.2024

Сподобалася клініка,  досить все добре було у цій клініці.

Аліса, 23.03.2024

Клініка сподобалася, лікар діагностики все добре зробив, дуже задоволена клінікою

Владислав, 22.03.2024

ул. Ломоносова, 58. На карті