Центр Естетичної медицини « Віватон+»

• Оплата карткою,

Клініка знаходится в Голосіївському районі Киева, приміщення розташоване на 1-поверсі ЦПСМД №1 Голосіївського району, де має відокремлений вхід. Клініка існує з 2015 року. В лікарні е декілька направлень нашої діяльності а саме: Хірургія ,УЗД, косметологія,терапія, ударно-хвильова терапія ще

вул. Героїв Маріуполя 6. На карті

Голосіївський , м.Іподром

Клініка працює за основними напрямками а саме:

• Хірургія, це по перше лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок ( оперативне лікування варикозно розширених вен –лазерне видалення, мініфлебектомія, склерообляція.
  • Видалення хірургічним лазером новоутворень шкіри ( папіломи, атероми, ліпоми і т.д).
  • Ультразвукова діагностика (апарат Тошива Апліо) –черевної порожнини, зачеревної порожнини, нирки, сечовидільна система, щитоподібна залоза, молочні залози,судини нижніх кінцівок,судини голови та шиї, УЗД серця. Консультація та лікування у лікаря терапевта, який використовує у діагностиці комп’ютерну єлектропукнктурну діагностику по методу Фолля, де ведется виявлення в організмі інфекційних, алергічних агентів, підбір лікарських препаратів індивідуально, лікування хронічних захворювань ШКТ, дихальної системи, алергічних захворювань.
  • Косметологія: це проведення доглядових, ін'єкційних та апаратних процедур для шкіри обличчя.
  • Лабораторні аналізи ( весь перелік досліджень).
  • Ударно-хвильова терапія захворювань суглобів, хребта, шпори п’яти.

Клініка працює 6 днів на тиждень з 8-00 до 16-00, субота до 12-00

Хороша клініка, комфортно було. Приємна атмосфера у клініці, все чітко та доступно пояснили, надали відповіді на всі запитання. Чудово та якісно надали усі медичні послуги. Загалом все дуже добре пройшло.

Анна, 08.08.2024

Дуже сподобалася клініка.Дівчата на рецепції дуже привітні, лікарі у клініці кваліфіковані, адекватні спеціалісти, які добре знають свою справу.

Дарія, 18.05.2024

Я довольна всем. Все устроило, все понравилось.

Юлия, 11.11.2017

Я хотіла б виразити подяку лікарю, яка робила контраст. Вона виставила мені швидкість і, навіть, трішки знеболила. Вона мені все виставила. Я навіть не помітила як це все відбулось. В наступний раз прийду тільки до Вас.

Светлана, 04.10.2017

Все влаштувало,все зробили на вищому рівні.

Валентина, 03.10.2017

ул. Левко Лукьяненко, дом. 21/14. На карті