Сіті Клініка на просп. Науки

• Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

У Сіті Клініці пацієнти можуть пройти інструментальні діагностичні дослідження: діагностику органів ультразвуком, кольпоскопію (гінекологія), ехокардіографію, реовазографію. Всі дослідження проводяться в короткі терміни, вони безболісні і безпечні. ще

• Вс: 9:00-17:00

просп. Науки, 30. На карті

Голосіївський , м.Голосіївська, м.Деміївська

Сіті Клініка  - сучасний медичний центр, що надає діагностичні послуги повного спектру, спрямовані на виявлення захворювань практично всіх органів і систем.

У Сіті Клініці під одним дахом об'єднані Центр діагностики та лікування ендокринопатій, Центр ендокринної гінекології та репродуктології, відділення хірургії одного дня, де пацієнти можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу за наступними напрямками: гінікологія, урологія, педіатрія, офтальмологія, оториноларингологія, неврологія та ін.

Діагностичне відділення Сіті клініки (Сіті Клініки)

Види діагностики в Сіті Клініці (Сіті Клініці):

• інструментальна діагностика
  • лабораторна діагностика
  • функціональна діагностика (ЕКГ, дуплексне сканування);
  • ендоскопічна діагностика (дослідження шлункового вмісту фракційним методом,
  • фіброгастродуоденоскопія, фіброколоноскопії);
  • ультразвудовие дослідження (УЗД всіх органів і систем дорослих і дітей, а також УЗД вагітних).

Переваги проведення досліджень в Сіті Клініці:

• точні результати;
  • сучасна апаратура і обладнання;
  • кваліфіковані фахівці;
  • дотримання конфіденційності під час обстеження;
  • надання результатів зручним способом для пацієнта.

Гастроскопію зробили чудово, лікар діагност добре усе пояснив.

Діана, 26.06.2024

Хороший УЗД фахівець, гарне обслуговування, гарні умови, гарний комфорт. Усе пройшло добре.

Вячеслав, 22.06.2024

Сервіс трошки можна покращити у клініці. Довелося прочекати лишніх тридцять хвилин, бо не був підписаний дозвіл. Про це можна якось подбати скоріше, щоб потім не затримувати нікого.

Тетяна, 06.06.2024

В клініку записувалися на УЗД, прийшли раніше, трохи почекали. Лікар УЗД швидко провів діагностику, встановив причину проблеми. Клініка викликала швидку, дитину забрали на операцію видалення апендициту. Лікар дуже допомогла

Олексій, 06.06.2024

Чудова клініка, все було досить комфортно, зручно, оперативно та добре.

Олександр, 18.05.2024

вул. Анни Ахматової, 46а.