Медичний центр «Омега-Київ», Центр хірургії

• Оплата карткою,

Пацієнти діагностичного відділення медичного центру «Омега-Київ» можуть скористатися широким спектром послуг в області функціональної діагностики, серед яких ультразвукова діагностика, комп'ютерна томографія, електрокардіографія, ехокардіоскопія, електроенцефалографія магнітно-резонансна томографія і комп'ютерна томографія. У медичному центрі «Омега-Київ» пацієнти отримають якісне і точне діагностичне обстеження, а так само результативне лікування в максимально короткі терміни. Фахівці «Омега-Київ» нададуть кваліфіковану медичну допомогу в боротьбі із захворюваннями будь-якої складності! ще

• Пн-Вс: 8:00-20:00

вул. Максимовича, 10. На карті

Голосіївський , м.Васильківська

Діагностичне відділення медичного центру «Омега-Київ» пропонує своїм пацієнтам великий перелік комплексних послуг для діагностики стану організму.

Устаткування медичного центру «Омега-Київ»

У медичному центрі «Омега-Київ» МРТ проводиться на апараті PHILIPS ACHIEVA 1.5T, який забезпечує високу роздільну здатність для проведення найскладніших досліджень. Магнітно-резонанская томографія (МРТ) проводиться з метою дослідження:

• локальних і дифузних уражень головного і спинного мозку;
  • неврологічної системи;
  • кістково-м'язової системи;
  • м'яких тканин (зв'язки, м'язи, хрящі);
  • абдоміальної області;
  • судинної системи (висококонтрастна ангіографія) і ін.

Ультразвукові дослідження виконуються на апараті експертного класу Toshiba Aplio XG, призначеному для проведення високоякісної діагностики. Дана ультразвукова система дозволяє отримати високоточні зображення, як в ближньому полі спостереження, так і в глибоких областях.

Для виявлення порушень головного мозку в діагностичному відділенні центру можна пройти процедуру електроенцефалографії (ЕЕГ), для якої лікарі «Омега-Київ» використовують сучасний комп'ютерний програмно-апаратний комплекс BRAINTEST VIDEO 24. Енцефалографи даного класу дозволяють проводити моніторинг ЕЕГ (і запис відео ЕЕГ) всього протягом декількох хвилин або навіть діб (при необхідності) з високоякісним записом електроенцефалограми.

При підозрі на серцево-судинну патологію для пацієнтів медичного центру «Омега-Київ» проводяться такі дослідження, як ЕКГ і ЕхоКГ (узі серця). Дані обстеження безболісні і абсолютно безпечні.

Для проведення діагностичних обстежень в «Омега-Київ» не потрібно направлення від лікаря, тому пацієнт завжди може самостійно записатися на необхідну діагностику.

Перелік діагностичних послуг медичного центру «Омега-Київ» включає:

• МРТ (магнітно-резонансна томографія)
  • ЕхоКГ (ехокардіоскопія / УЗД серця)
  • ЕКГ
    • черевної порожнини;
    • хребта;
    • суглобів;
    • пошук метостазов;
    • легких з низькою дозою.

У клініці «Омега-Київ» для проведення комп'ютерної томографії використовується апарат Philips Brilliance 64, який є одним з найсучасніших комп'ютерних томографів, наданих на ринку України. Даний апарат оснащений 64-канальним детектором, що значно розширює можливості для дослідження всіх анатомічних зон організму людини, скорочує час сканування пацієнта, а так само дозволяє отримати зображення з високою роздільною здатністю.

Переваги діагностики в медичному центрі «Омега-Київ»:

• сучасне діагностичне обладнання провідних світових виробників. Діагностичне відділення «Омега-Київ» оснащено сучасними комп'ютерними програмно-апаратними системами;
  • висококваліфікований медичний персонал. Лікарі центру «Омега-Київ» пройшли стажування в профільних інститутах, що підтверджують їх знання та сертифікати.
  • можливість обстеження дітей. У медичному центрі «Омега-Київ» ЕЕГ проводять дітям з 5 років, а УЗД дітям від 1 року.
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Всі дослідження пацієнт може пройти в «Омега-Київ» в будь-який зручний для нього час за попереднім записом.

Візитом залишився задоволеним, бо приїхавши в клініку завчасно, мене не примусили очікувати, а знайшли можливість прийняти одразу.

Михайло, 25.04.2024

Клініка нам дуже сподобалася, діагностика пройшла успішно. Швидко та якісно усе нам зробили.

Олександр, 23.04.2024

Візит в клініку сподобався, все було чудово, гарне ставлення, персонал ввічливий. Задоволена на всі сто відсотків. Діагностику зробили вчасно, попросила скинути результат на вайбер, все зробили, все сподобалося

Тетяна, 15.04.2024

Хорошая клиника, диагностику провели хорошо и без замечаний, девочки на ресепшен приветливые, но думаю нужно быть немного внимательнее к пациентам

Олена, 15.04.2024

Дуже довго довелось чекати на опис - обіцяли на наступний день, але отримали через два дні, після того, як перетелефонувала й нагадала зранку, й тільки ввечері надіслали.

Тимофій, 13.04.2024

вул. Володимирська, 81-а.