Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «Інго» на Великій Васильківській

• Вс: 9:00-15:00

вул. Велика Васильківська, 54Б. На карті

Голосіївський , м.Палац Спорту, м.Олімпійська, м.Площа Українських Героїв

В клініці все сподобалося, комфортна, діагностика мене влаштувала, дякую.

Сергій, 12.04.2024

Клініка сподобалася, все пройшло супер.У клініці було дуже комфортно, чисто, зручно. Дуже  круто все пройшло. Дякую.

Ілля, 07.03.2024

Клініка сподобалася, все добре пройшло. Гарно мене прийняли у цій клініці.

Микола, 06.03.2024

Клініка хороша, все чудово пройшло. Було все добре.

Валерій, 04.03.2024

Персонал клініки привітний, з відповідальністю віднеслися до нашої проблеми, розповіли що і як потрібно робити, я залишилася задоволеною. Адміністратор клініки чудова, привітна

Ілля, 27.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Наталя, 20.02.2024

Усе пройшло чудово та швидко. Красно дякую.

Татьяна, 09.02.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Кіра, 03.02.2024

Задоволена усім. Прийняли гарно, консультація пройшла прекрасно, на найвищому рівні. Дуже вам вдячна за такий сервіс.

Надія, 05.12.2023

Все сподобалось, всі були привітні, надали мені всі послуги, зауважень не було

Юлія, 24.11.2023

Обслуговування в клініці дуже сподобалось

Наталія, 16.11.2023

В клініці мені все дуже сподобалось, найвищий бал

Євгеній, 10.11.2023

Дуже уважний, високо - кваліфікований, хороший лікар,  лікар дав хороші рекомендації. Гарне обслуговування, гарна клініка, привітний персонал. Можу порекомендувати дану клініку. Дуже зручна локація самої клініки.

Анастасія, 09.11.2023

Мені було приділено досить часу, надано вичерпну інформацію, навіть проконсультували за результатами діагностики.

Микола, 24.10.2023

Візитом залишилася задоволена починаючи з персоналу, закінчуючи розташуванням та внутрішнім станом клініки. Записали оперативно і діагностику провели без затримок.

Марина, 18.07.2023

В клинике работают хорошие специалисты. В регистратуре относятся к пациенту по-хамски.

Аріна, 02.11.2021

В цілому все гаразд, але біля клініки немає парковки!

Сергій, 13.09.2021

Комфортно там знаходитись та ввічливий персонал. Все сподобалось

Олександр, 01.04.2021

Приятные сотрудники, всё быстро и качественно!

Юлия, 19.03.2021

Дівчина на рецепції розмовляла не ввічливо. Відповідь результати на електрону пошту не дійшло до мене і довго очікувала, щоб попасти на Рентген.

Ирина, 13.02.2021

Очень понравился доктор и медсестра. Доктор очень грамотный. В клинике очень внимательный персонал. В клинике чисто. Я очень довольна

Наталья, 25.01.2021

Все очень четко и на высшем уровне. Молодцы!

Сергей, 04.12.2020

Приятно удивлены с супругой, хорошая клиника в центре города и приятными ценами.

Дмитрий, 21.09.2020

В клинике комфортно, современно, быстро и оперативно все сделано.

Никита, 12.06.2020

Добрый день. Впервые была в центре, была очень удивлена - приятно. Персонал квалифицированный, приятная атмосфера, всё быстро, чётко и оперативно. Отдельная благодарность кабинету 108, девочки - Вы супер. Если есть необходимость, мой совет - обращайтесь!

Елена, 07.03.2020

ул. Соломенская, 11а (Клініка знаходиться біля м. Вокзальна (5 хв їзди ) та м. Олімпійська 12 хв. їзди). На карті

Соломенский

ул. Сечевых Стрельцов (Артема), 52-а, корпус 2, в здании клиники «Столичный Доктор». На карті

ул. Киквидзе, 18 а. На карті

Печерский