Медичний комплекс МРІЯ

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Багатопрофільний медичний центр нового покоління. Заклад орієнтований на надання широкого спектру медичних послуг, проведення діагностики, профілактики та лікування захворювань. ще

• Сб: выходной

вул. Будіндустріі, 5-А. На карті

Голосіївський , м.Видубичі

Усі послуги, які ми надаємо на базі клініки, можуть надаватися за місцезнаходженням замовника.
У нас Ви зможете швидко, якісно та за помірними цінами пройти медичні комісії:

• згідно наказу МОЗ України № 280 (санітарна книжка). Первинний та періодичний медичні огляди;
  • згідно наказу МОЗ України № 246 (шкідливі та небезпечні умови праці). Первинний та періодичний медичні огляди;
  • перед рейсові медичні огляди водіїв;
  • отримати медичні довідки державного зразка (довідка водія, довідка на володіння зброєю, довідка в басейн, для одержання путівки та інші);
  • отримати сертифікат психіатра, нарколога.

На базі медичного центру:

• Ви отримаєте грамотні консультації висококваліфікованих лікарів;
  • до Ваших послуг сертифікована лабораторія - для забору та обробки будь-яких видів аналізів;
  • функціонує повноцінний рентгенологічний кабінет;
  • кабінет функціональної діагностики, укомплектований новітнім обладнанням (проведення ЕКГ, аудіометрії, спірометрії, динамометрії, холодової проби);
  • кабінет УЗД діагностики;
  • працює сучасний денний стаціонар з черговим лікарем та медичною сестрою.

Клініка комфортна, все гарно організовано, персонал ввічливий, я задоволена сервісом, дякую.

Тетяна, 07.02.2024

Все добре пройшло. У клініці чисто, швидко прийняли.

Дмитро, 01.02.2024

Клініка сподобалася, пройшла швидко рентген, все зручно, дякую.

Тетяна, 29.01.2024

В цілому все нормально пройшло. У клініці комфортно, чисто, немає скупчення людей, немає черг. Все так, як треба. Персонал всі ввічливі й добрі. Все сподобалося. Дякую.

Марія, 25.01.2024

Дуже сподобалося у клініці. Дуже ввічливі спеціалісти, нормально все пройшло.

Надія, 25.01.2024

ул. Драгоманова, 31 б. На карті