Відгуки про діагностичний центр Медичний центр «Омега-Київ», Центр хірургії

• Оплата карткою,
  • Пн-Нд: 8:00-20:00

вул. Максимовича, 10. На карті

Голосіївський , м.Васильківська

Персонал клініки дуже привітний, клініка має гарні умови, приміщення зручне, все добре, я задоволена візитом.

Наталя, 27.06.2024

Усе сподобалось і лікар, що проводив діагностику і те, що візит в клініку пройшов швидко.

Аліна, 26.06.2024

Візит у цю клініку пройшов просто чудово. Дуже вдячна усім медпрацівникам цього медичного закладу за прекрасний комфорт перебування у цій клініці та просто чудовий сервіс обслуговування.

Людмила, 25.06.2024

Дуже задоволені роботою клініки, дуже професійно

Андрій, 25.06.2024

Сподобались ставлення та професіоналізм персоналу, а також то як доступно усе пояснили.

Людмила, 19.06.2024

В загалом все пройшло добре, в клініці мені все розповіли, допомогли оформити документи, діагностику зробили швидко, все було вчасно і без очікування

Богдан, 15.06.2024

Клініка дуже сподобалася.  Все пройшло вчасно, не довелося очікувати - це дуже сподобалося. Загалом все було добре у цій клініці.

Віта, 14.06.2024

Клініку знайшла не з першого разу, в самій клініці зручно, комфортно. Лікар УЗД спеціаліст швидко прийняла, провела діагностику, все розказала, відповіла на всі мої запитання. Висновок і фото УЗД швидко отримала. Зауважень не було

Наталія, 11.06.2024

Нас прийняли відповідно до часу, чітко були дотримані умови нашого запису, для нас це було критично. Діагностику провели добре, лікар діагностики навіть нас трохи проконсультував по стану нашого здоровʼя, ми лікарю вдячні. Прийом сподобався

Олександра, 06.06.2024

Сама клініка дуже сподобалася, дійсно все добре було  у цій клініці.

Ірина, 05.06.2024

Задоволений обслуговуванням та проведенням МРТ діагностики, дякую.

Євгеній, 05.06.2024

Клініка дуже сподобалася. Все пройшло нормально.

Василь, 03.06.2024

У цій клініці дуже хороше відношення до пацієнтів зі сторони як медперсоналу, так і лікарів. Обслуговування та сервіс на самому високому рівні. Нас все повністю задовольнило в клініці.

Сергій, 31.05.2024

Клініка дуже сподобалася. Все було добре і комфорт перебування й обслуговування і медперсонал та лікарі.

Людмила, 31.05.2024

Клініка дуже сподобалася, чудово все було.

Михайло, 29.05.2024

Мед персонал працює дуже добре. Рекомендую

Ніна, 28.05.2024

Дуже сподобалася клініка. Особливо сподобалося що у клініці є крісла каталки, вони дуже допомагають людям, яким важко уже пересуватися самим. Дуже нам сподобався сервіс обслуговування у цій клініці.

Ванда, 23.05.2024

Діагностику провели добре, всі дуже уважні, візитом в клініку задоволена

Юлія, 19.05.2024

Дуже сподобалася дана клініка. У клініці дуже уважний та ввічливий персонал. Зробили усе оперативно та якісно. Приємне було перебування у цій клініці, лікарі дуже добрі спеціалісти.

Валентина, 07.05.2024

Хороша клініка. Було комфортно у цій клініці.

Наталія, 04.05.2024

Клініка нам дуже сподобалася, перебування було приємне, все пройшло добре та інформативно. Дякуємо за чудовий сервіс.

Ігор, 04.05.2024

Все дуже сподобалося, обслуговування на вищому рівні

Андрій, 04.05.2024

Не вперше уже відвідую дану клініку, тут як завжди надають медичні послуги добре. Сервіс на досить хорошому рівні.

Юрій, 03.05.2024

Діагностику провели добре, зауважень не маю, дякую.

Олексій, 02.05.2024

Гарно приймають, лікарка діагност приємна жінка, вислухала, зробила відеоенцефалограму, докладно, зрозуміло усе пояснила. З клініки пішли задоволені.

Марина, 01.05.2024

вул. Володимирська, 81-а.