Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Омега-Киев», Центр хирургии

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Максимовича, 10. На карте

Голосеевский , м.Васильковская

Сподобалось все, починаючи з сервісу, закінчуючи персоналом.

Володимир, 17.08.2024

Сподобалась ввічливість персоналу й лікарів, та якість наданого медичного огляду - дуже хороший.

Інна, 17.08.2024

Візит в клініку дуже сподобався, діагностику провели швидко, все зручно, приємний персонал, всі побажання врахували, я задоволена візитом

Інна, 14.08.2024

Сподобалася клініка. Все було доволі комфортно, професійно та якісно.Нарікань ніяких немає, медперсонал та лікарі у клініці дуже привіті та ввічливі. Вирішили наше питання, тому нас повністю задовольнило все у даній клініці.

Тетяна, 10.08.2024

Все дуже сподобалося у клініці, пройшов візит доволі добре. Дякую.

Ольга, 10.08.2024

Оцінюю на найвищій бал, я дуже задоволена обслуговуванням. дякую.

олена, 08.08.2024

Дуже гарна клініка, все дуже сподобалося. Прийняли нас гарно, надали медичні послуги  якісно. Все пройшло доволі добре.

Ганна, 07.08.2024

Все сподобалось, я задоволена обслуговуванням. Дякую.

Ольга, 06.08.2024

Все добре пройшло, мене влаштувало проведення обстежень, дякую.

Світлана, 01.08.2024

Абсолютно ніяких претензій до цієї клініки немає. Все пройшло доволі добре, прийняли нас навіть раніше по часу - це було доволі зручно. Загалом все дуже сподобалося у даній клініці.

Данило, 31.07.2024

Все сподобалось - оперативно та швидко, усе нормально.

Ігор, 23.07.2024

Діагностику провели добре, все чітко, я задоволена клінікою

Юлія, 22.07.2024

Дуже сподобалася клініка. Все було чудово. Видно що клініка нова, сучасна, зручна, красива та комфортна. Дуже хороший персонал у цій клініці, загалом все пройшло доволі добре, все дуже сподобалося.

Володимир, 18.07.2024

Гарний сервіс, діагностику провели добре.

Юрій, 12.07.2024

Діагностику (ВЕЕГ) зробили швидко, лікарка була хороша, вона чітко все пояснила. Усім задоволена.

Ірина, 11.07.2024

В клініці робили УЗД, лікар була дуже уважно, все швидко, прийом по запису, все дуже зручно. Ми задоволені візитом в клініку

Валентина, 11.07.2024

Сподобалось усе - сервіс та швидко отриманий висновок КТ.

Юлія, 03.07.2024

Сподобалася клініка, все пройшло доволі добре. Все було дуже класно.

Софія, 02.07.2024

Не довелось довго чекати, усе привітливо та приємно. залишилась задоволеною.

Світлана, 01.07.2024

Персонал клініки дуже привітний, клініка має гарні умови, приміщення зручне, все добре, я задоволена візитом.

Наталя, 27.06.2024

Усе сподобалось і лікар, що проводив діагностику і те, що візит в клініку пройшов швидко.

Аліна, 26.06.2024

Візит у цю клініку пройшов просто чудово. Дуже вдячна усім медпрацівникам цього медичного закладу за прекрасний комфорт перебування у цій клініці та просто чудовий сервіс обслуговування.

Людмила, 25.06.2024

Дуже задоволені роботою клініки, дуже професійно

Андрій, 25.06.2024

Сподобались ставлення та професіоналізм персоналу, а також то як доступно усе пояснили.

Людмила, 19.06.2024

В загалом все пройшло добре, в клініці мені все розповіли, допомогли оформити документи, діагностику зробили швидко, все було вчасно і без очікування

Богдан, 15.06.2024