Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр «Омега-Киев», Центр хирургии

• Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 8:00-20:00

ул. Максимовича, 10. На карте

Голосеевский , м.Васильковская

Дуже задоволені роботою клініки, дуже приємний персонал, діагностику провели добре, зауважень не було, все дуже професійно. Якщо буде необхідно, будемо звертатися в клініку для обстеження

Оксана, 09.03.2024

Візитом залишився задоволеним усе пройшло швидко, нормально.

Андрій, 09.03.2024

Клініка сподобалася.Все  пройшло швидко та оперативно. Дуже чудові, відповідальні, привітні, уважні дівчата працюють на рецепції. Все дуже добре було.

Микола, 07.03.2024

В клініці дуже приємне обслуговування, працюють гарні дівчата. Всім залишилась задоволена, буду рекомендувати своїм знайомим

Антоніна, 07.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло нормально, було все добре.

Олександра, 04.03.2024

Сподобалася клініка, все добре пройшло. Було все нормально.

Олена, 26.02.2024

Проведенням діагностики задоволена, лікар - діагност кваліфікований, клініка комфортна, дуже дякую, звертатимуся.

Ольга, 24.02.2024

Усе сподобалось - підхід до клієнтів, обстановка, мікроклімат. Усе пройшло добре, усім задоволений.

Володимир, 22.02.2024

Все прошло хорошо, единственное что не понравилось что не выдают сразу на руки ответы, а только в электронном виде, и нужно еще раз ехать в клинику

Валентина, 17.02.2024

Все сподобалося у клініці, все добре було. Виникла невеличка проблема, перед діагностикою не потрібно було випивати стільки води, скільки я випила. Мені порекомендували, але цього всього непотрібно через те, що тепер технології пішли вверх, потрібно про це говорити. А так дуже все зроблено було якісно, на найвищому рівні. Все було ввічливо та професійно на всіх етапах.

Олена, 16.02.2024

Персонал клініки привітний, на всі питання відповідали

Надія, 09.02.2024

Персонал уважний, піклуються за пацієнтів, зауважень не було, все сподобалося

Ян, 06.02.2024

В клініці було все добре, крім того випадку, що я очікував на прийом. Записали на діагностику на 7-50 ранку, передзвонили і сказали прийти завчасно за 15 хвилин. Я приїхав під клініку, а клініка відкривається с 8-00. Я очікував пів години.

Ярослав, 05.02.2024

Сподобалася клініка. Все супер пройшло. Подобається  персонал, дуже чуйний, проходження процедур хороше, ставлення у клініці прекрасне. Є людяність і розуміння. Можна звернутися з любим запитання, зразу надають відповідь. Буду рекомендувати цю клініку. Дуже дякую.

Ніна, 31.01.2024

Мені все сподобалося. Мені було дуже зручно, спокійно і затишно. Все було дуже приємно, у мене немає ніяких негативних відчуттів від клініки. УЗД спеціаліст дуже приємна жінка

Євгенія, 27.01.2024

Все було чудово. Лікар діагностики була дуже ввічлива, детально все пояснювала як все буде відбуватися, я була в процес усвідомлена, було комфортно. Дуже гарна лікарка. Дуже сподобалася дівчинка на ресепшен

Вероніка, 27.01.2024

Візитом задоволений - лікар, що робив мені діагностику, був компетентний та професійний.

В'ячеслав, 26.01.2024

Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалась.

Олександр, 24.01.2024

В клініці все гарно, все добре, культурно, чисто, професійно

Оксана, 21.01.2024

Усе сподобалось - зробили діагностику швидко, зручно. Були ввічливими

Олена, 13.01.2024

Все добре пройшло. Дівчата хороші у реєстратурі. Кваліфіковано все було. Дякую.

Наталія, 13.01.2024

Відношення лікаря і  відношення персоналу все було в  досконалості та на найвищому рівні.

Микола, 11.01.2024

Самою діагностикою залишився задоволеним, але те що довелось чекати півтори години, це не припустимо! Який сенс записуватися на час, якщо все одно доводиться по стільки сидіти в черзі?

Ігор, 03.01.2024
Ответ клиники
Доброго дня, Іване. Дякуємо за зворотній зв’язок та зауваження – ми цінуємо думку наших пацієнтів. Ми дуже шкодуємо, що у Вас залишилися негативні враження від відвідування нашого медичного центра. Дослідження, на яке Ви були записані 03.01. 2024 об 11:00 передбачає певну підготовку – протягом 1,5 години перед процедурою пацієнтові потрібно пити чисту воду. Підготовка є обов’язковою складовою діагностики, вона вкрай необхідна для коректного сканування та отримання точного результату. Зазвичай підготовка займає 1,5-2 години. Якщо Ви маєте ще зауваження або питання, напишіть нам на електронну пошту [email protected]. З повагою, медичний центр Омега-Київ.
09.01.2024

Нормально все пройшло, все добре, мене все задовільнило.

Тетяна, 23.12.2023

Все нормально пройшло. Звичайна клініка. Немає ніяких нарікань.

Оля, 21.12.2023