Медичний центр МЕДАНТА на м.Іподром

МЦ «МЕДАНТА» - багатофункціональний медичний центр для всієї родини, що надає широкий спектр якісних медичних послуг та має дозвіл на оформлення лікарняних листів. Медичний центр надає широкий спектр медичних послуг: вакцинація, консультації, лабораторна діагностика, лазерне видалення судин, плазмоліфтинг, складання програм лікування, добове моніторування ЕКГ (холтер), ультразвукова діагностика, денний стаціонар. ще

• Сб: выходной

вул. Маршала Конєва, 5Д ЖК «Еврика». На карті

Голосіївський , м.Іподром

МЦ «МЕДАНТА» - багатофункціональний медичний центр для всієї родини, що надає широкий спектр якісних медичних послуг та має дозвіл на оформлення лікарняних листів.

Співробітники медичного центру – досвідчені лікарі, висококваліфіковані професіонали, які мають великий досвід у медичній практиці, які регулярно підвищують рівень своїх знань на профільних курсах, конференціях та семінарах.

МЦ «МЕДАНТА» надає широкий спектр медичних послуг:

• вакцинація
  • консультації
  • Лабораторна діагностика
  • лазерне видалення судин
  • плазмоліфтинг
  • складання програм лікування
  • добове моніторування ЕКГ (холтер)
  • ультразвукова діагностика

• доступні ціни
  • індивідуальний підхід
  • комфортні умови
  • сучасне обладнання

Добре провели діагностику, обслуговування сподобалося, зауважень немає. Дякую!

Анастасія, 03.07.2024

Сподобалося усе в цій клініці, все було нормально.

Юлія, 03.04.2024

Визитом осталась довольна - на все мои вопросы мне добродушно отвечали, было чистенько, все были внимательны и на мой не профессиональный взгляд, были профессиональны.

Натаія, 06.03.2024

Все супер пройшло. Нам  дуже сподобалась клініка. Лікарі ввічливі у клініці. Будемо ще звертатися у цю клініку обов'язково.

Катерина, 24.01.2024

Ми задоволені. Вирішили нашу проблему швидко. Дякую.

Марк, 20.12.2023

ул Юлии Здановской 71 Е, ЖК «Солнечные ворота». На карті