Клініка професcора Феськова А. М.

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

«Клініка професора Феськова А. М.» у Києві – філія медичного центру зі спеціалізацією в галузі репродуктології, що вже понад 22 роки успішно працює в Харкові. Працює з осені 2017 року, оснащений найновішим обладнанням і має в своєму розпорядженні команду професіоналів, чиї знання та досвід накопичувалися протягом багатьох років. До послуг пацієнтів – високоточні діагностичні апарати та матеріали, комфортні умови для всебічного обстеження ще

вул Юлії Здановської 71 Е, ЖК «Сонячна брама». На карті

Голосіївський , м.Виставковий центр

«Клініка професора Феськова А. М.» – комплексна та точна діагностика здоров'я

Київська філія «Клініки професора Феськова О. М.» розпочав свою роботу восени 2017 року. До послуг пацієнтів надано кілька відділень, серед яких дві лабораторії – клініко-діагностична та генетична. Обидві оснащені за останнім словом техніки. Тут можна з високою точністю та максимальним комфортом перевірити прохідність маткових труб, пройти ультразвукову діагностику на апараті експертного класу, здати аналізи на генетичні дослідження.

Переваги діагностики у «Клініці професора Феськова А. М.»:

• сучасні методики;
  • нове обладнання;
  • дворівнева система енергозахисту лабораторій – енергозабезпечення центру не залежить від зовнішніх факторів;
  • власна генетична та клінічна лабораторія;
  • цілодобовий Wi-Fi;
  • можливість за місцем одержати консультацію висококваліфікованих медичних фахівців.

Візитом в клініку задоволена, все було добре

Олена, 15.03.2024

ул. Михаила Коцюбинского, 8-А. На карті