Львів
Хірургічна клініка «Корона»

Хірургічна клініка «Корона»

add_box Гастроентерологія Дієтологія Кардіологія Неврологія Онкологія Ортопедія ... ще
Єдина на західній Україні клініка по лікуванню варикозної хвороби, яка пропонує лікування варикозу радіочастотним методом за участі найкращих судинних хірургів-флебологів західної України. У закладі підбирають найкращий варіант обстеження і терапії, шукаючи особистий підхід до кожного свого клієнта. Клініка відрізняється широким вибором методів лікування варикозної хвороби
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Снопковская, 18на карті
Галицький

Медичний центр «Хірургічна клініка Корона» – сучасний медичний центр, у якому акумульовано лікувально-діагностичні ресурси. Задля зручності пацієнтів у клініці все продумано до деталей. Ввічливий і компетентний працівник рецепції надасть допомогу в організації «дорожньої карти» розв’язання проблем пацієнта, підкаже, куди варто звернутися в першу чергу. Попередній запис дозволить уникнути непотрібних хвилювань та напруження, а після короткого відпочинку в затишному місці клієнта запросять та проведуть до лікаря.

Спеціалісти, які працюють у медичному центрі «Корона»:

• дерматолог, дерматовенеролог;
  • уролог;
  • проктолог;
  • травматолог;
  • загальний хірург.

Однією консультативною допомогою поліклінічної частини кваліфікація лікарів не обмежується - тут також працює унікальне відділення хірургії одного дня. Застосовується найдороговартісніший медичний інструментарій, який відповідає сучасним тенденціям ринку, завдяки чому висококваліфіковані спеціалісти можуть за короткий час провести необхідне пацієнту оперативне втручання чи маніпуляцію.

Не покидаючи стіни медичного центру, в лабораторії є можливість здати всі потрібні аналізи, а в діагностичному відділенні за допомогою інноваційного обладнання провести різноманітні інструментальні обстеження (у тому числі УЗ-дослідження всіх органів та систем, судин, серця (у дорослих та дітей), колоноскопію та гастроскопію (а для більшої зручності – ще й під наркозом) для встановлення точного діагноза.

У медичному центрі функціонує денний стаціонар, де кваліфіковані й уважні медсестри виконають відповідні призначення лікаря, зокрема, внутрішньовенне чи внутрішньом’язове введення медичних препаратів. У клініці проводиться якісне лікування варикозної хвороби ендовенозною лазерною коагуляцією, радіочастотною абляцією, екзерезом підшкірних вен, склеротерапією.

Персонал закладу має за плечима багаторічний досвід практичної роботи, наукові розробки, патенти. Він включає лікарів вищої категорії, кандидати, доктори медичних наук, лікарі-ординатори, асистенти, доценти та професори кафедр, які постійно підвищують свій рівень знань на міжнародних і вітчизняних з’їздах, конференціях, симпозіумах, проходять стажування у провідних європейських клініках.

Сучасна багатоярусна будівля «Коронамед» загальною площею 300 кв. м розташована поблизу Стрийського парку, що забезпечує легке транспортне сполучення з усіма куточками Львова.

Марта 02 Квітень 2024
Клініка зовні виглядає чудово, але мене більше цікавив лікар, у якого отримала консультацію, тому не дуже звертала увагу на приміщення.
Степан 29 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Тетяна 27 Березень 2024
Оцінюю на відмінно і лікаря і клініку, все сподобалося.
Віра 04 Березень 2024
Все було супер, клініка доволі гарна. Я повністю задоволена клінікою.
Олена 23 Січень 2024
Все добре пройшло. Дуже класна клініка.