Спеціалізований мамологічний центр

Спеціалізований мамологічний центр

add_box Дієтологія Мамологія Онкологія Пластична хірургія Психологія УЗ-діагностика ... ще
Спеціалізований маммологічний центр в Києві - перший в Україні в своєму напрямі. У центрі проводять профілактичний огляд, діагностику та лікування, в т.ч. оперативне, здійснюють естетичну корекцію молочних залоз. Жінка отримує не тільки компетентну медичну допомогу, а й психологічну підтримку
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
пр-т Валерія Лобановського, 17на карті
Солом'янський м.Голосіївська м.Деміївська м.Вокзальна м.Васильківська м.Палац Україна м.Олімпійська

Спеціалізований маммологічний центр відкритий в Києві в 2016-му році. Медичний заклад пропонує повний спектр послуг в мамології: від консультацій і діагностики до лікувальних процедур, хірургічного втручання та естетичної корекції.

Як працює Спеціалізована маммологічний центр

У клініці проводять хірургічне, променеве і медикаментозне лікування. Найпоширеніші - медикаментозні методи, в яких використовуються ліки. Таким чином можна провести профілактику тромбозу, інфекцій, вплинути на болі і нудоту. Найчастіше медикаментозні способи працюють на випередження. Хірургічні методи - це всі можливі види оперативних втручань. Серед іншого проводяться операції на хворій залозі в разі великих новоутворень, які повністю не видаляються. За допомогою променевих методів усуваються залишкові болі в кістках, прибираються набряки і запалення.

Фахівці центру

У клініці приймають лікарі вузьких спеціалізацій в мамології. Серед напрямків, в яких вони працюють: УЗ-діагностика, радіологія, маммология, онкологія, онкодерматолога, пластична хірургія, променева терапія, хіміотерапія, цитологія, ендокринологія.

Консультації фахівців:

• допомагають поставити точний діагноз
  • дають можливість визначити ризики
  • скласти план обстеження і лікування в разі виявленої патології
  • визначити періодичність профілактичних оглядів

Коли потрібно звертатися до мамолога:

• якщо є хворобливість або дискомфорт в молочних залозах
  • припухлість в області сосків і виділення з них
  • якщо ви відчуваєте ущільнення або ранки в області молочних залоз або в пахвовій області, або з'явилися виділення із сосків (поза вагітності та годування груддю)
  • якщо ви бачите ассиметрию
  • відбулися зміни форми і відчуттів в молочній залозі після травми залози

Естетичне відновлення грудей

В естетичній реконструкції широко застосовуються малотравматичні косметичні техніки операцій будь-якого рівня складності. Лікарі виконують різні види корекцій, роблять пластику грудей після і в процесі лікувального хірургічного втручання. Доктора проводять зміна обсягу, підтяжку, корекцію соска і багато іншого.

Оперативне лікування в Спеціалізованому маммологическом центрі - це швидкодія лікарів, максимально стислі терміни хірургічного втручання та ефективна реабілітація після операції.

Особливості роботи

Спеціалізований маммологічний центрт - це:

• клініка, де працюють експерти-мамологи вищого класу з багаторічним досвідом;
  • вузька спеціалізація, тому - найбільш ефективна кваліфікована допомога;
  • будь-який вид медичної допомоги в мамології на підставі сучасних медичних протоколів;
  • діагностика і лікування відповідно до передових напрацюваннями сфери мамології за допомогою технологічного забезпечення експертного класу;
  • місце, де жінка може пройти профілактичний огляд, вирішити естетичні питання молочних залоз, отримати експертну діагностику і ефективне лікування будь-якого рівня складності;
  • кожна пацієнтка отримує найоптимальніший і ефективний план допомоги. Якщо в ситуації можливо медикаментозне лікування на противагу оперативному - воно буде знайдено
Ольга 19 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Світлана 04 Березень 2024
Усе сподобалось.
Інна 26 Лютий 2024
Була на консультації в Чопік Вадима Васильовича, сподобалось, що лікар уважний, на усі свої питання, знайшла відповіді. Консультація пройшла чудово.
Юлія 23 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Олена 22 Лютий 2024
Дуже сподобалося у клініці.  Все добре пройшло.