«ДОБРОДІЙ», сімейний медичний центр

Медичний центр
Лицензия МОЗ Украины № 870 от 18.08.2016
Гінекологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Сімейна медицина, Терапія ще

Клініка для всієї родини «ДОБРОДІЙ» надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження, вакцинацію. У клініці ведуть прийом лікарі таких спеціальностей: сімейний лікар, офтальмолог, отоларинголог, гінеколог ще

• Нд: 9:00-16:00

вул. Чавдар, 8. На карті

Дарницький , м.Осокорки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр для всієї родини «ДОБРОДІЙ» спрямований на збереження і підтримання здоров'я дітей і дорослих. Профілюючим напрямком клініки є імунопрофілактика інфекційних захворювань шляхом вакцинації. Прийом ведуть сімейні лікарі, які консультують і дітей і дорослих. Вузькоспеціалізовані обстеження проводять: офтальмолог (окуліст),
отоларинголог (ЛОР), гінеколог.

Також в клініці проводяться гінекологічні обстеження і процедури на новому обладнанні провідних європейських виробників. Можливість забору матеріалу для дослідження безпосередньо на прийомі у лікаря значно економить час пацієнтів і прискорює процес отримання результатів. Це важливо для постановки діагнозу і призначення коректного лікування.

У клініці «ДОБРОДІЙ» можна пройти такі обстеження і отримати такі процедури:

• кольпоскопія;
  • біопсія шийки матки;
  • ультразвукове обстеження гінекологічне (трансвагинально і трансабдоминально), а також дослідження щитовидної залози, молочних залоз, органів черевної порожнини і заочеревинного простору, сечового міхура і сечоводів;
  • кріодеструкція шийки матки;
  • радіохвильова терапія;
  • проведення пренатальної діагностики;
  • проведення консультації та обстеження перед вакцинацією проти ВПЛ.

Перевагами клініки є висококваліфіковані фахівці, висока якість послуг, що надаються, робота без вихідних, зручне місце розташування клініки з хорошою транспортною розв'язкою.

В клинике понравилось что не отказали и распечатали мои анализы перед приемом.

Анастасия, 30.01.2021

Не вистачало саме для дітей, якихсь розмальовок та дитячих олівців. Малювали, просто на білому папері з принтера. Якби для дітей був продуманий якийсь момент зацікавлення, було б трохи комфортніше. А так, все решта нам сподобалося.

Артем, 21.11.2020

Мне не понравилось, что мне никто не перезвонил из клиники, после того как прислали результаты анализов. Мне кажется, что клиника, увидев какие-то отклонения в анализах, должна позвонить и сообщить, чтобы человек пришел на повторную консультацию. А пациент уже сам будет решать, идти ему в эту клинику или нет. А то получается, что клинике совершенно все равно, что у пациента со здоровьем, главное, чтобы деньги платил.

Ксения, 29.05.2020
Дивитися всі відгуки