Сан Медікел клінік (San Medical Clinic)

Сан Медікел клінік (San Medical Clinic)

add_box Акушерство Андрологія Гінекологія УЗ-діагностика Урологія ... ще
Wi-Fi зона
"Сан Медікел клінік" - це новий медичний центр, орієнтований на збереження і підтримання чоловічого і жіночого здоров'я з найкращим співвідношенням ціна послуги і її якість. За допомогою сучасної медичної апаратури, якою оснащений центр, будь-який пацієнт може абсолютно просто пройти необхідну діагностику та отримати первинну консультацію за найнижчими цінами і за один день.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пл. Святошинська, 1на карті
Святошинський м.Житомирська м.Святошин

Лікарі центру "Сан Медікел клінік" застосовують у своїй практиці інноваційні та загальноприйняті міжнародні методики діагностики та лікування всіляких захворювань в гінекології і урології. Терапія здійснюється виключно в згоді з міжнародними стандартами ВООЗ, формулярами діагностики і лікування МОЗ України, беручи до уваги світовий досвід провідних фахівців. З першого дня роботи клініки її непорушними принципами стали: довіра, доброзичливість, доступність і індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Прийом в медичному центрі гінекології та урології європейського рівня "Сан Медікал клінік" (San Medical Clinic) відбувається за попереднім записом у зручний для пацієнта час. Медичний центр гінекології та урології європейського рівня "Сан Медікал клінік", що знаходиться в місті Київ, являє собою молодий лікувально-діагностичний заклад, що надає повний спектр медичних послуг в кількох областях.

Напрямки роботи клініки "Сан Медікел клінік":

• репродуктологія;
  • гінекологія:
  • збір анамнезу;
  • огляд на гінекологічному кріслі;
  • вивчення медичної документації, наявної у пацієнтки;
  • призначення в разі потреби аналізів;
  • постановка попереднього діагнозу.
  • ендокринна гінекологія;
  • андрологія;
  • урологія;
  • ультразвукова діагностика: при вагітності; молочних залоз; сечового міхура і нирок; органів черевної порожнини + нирки; органів малого таза у жінок трансвагінальним і / або трансабдомінальним датчиком; мошонки; сечового міхура і простати; передміхурової залози; судин нижніх кінцівок; щитовидної залози; ультразвукова гістеросальпінгографія; фолікулометрія.
  • Лабораторна діагностика.

Технічну базу медичного центру "Сан Медікел клінік" становить:

• кольпоскоп МК-300;
  • лазерний апарат "Ліка-хірург";
  • Unitherm для радіохвильової абляції ендометрія і аденоми простати; діагностична ультразвукова система SSA-590A з трьома датчиками NEMIOMX виробництва TOSHIBAMEDICALSYSTEMSCORPORATION, (Японія);
  • апарат радіохвильовий хірургічний "Надія";
  • пневмовібромасажер з тепловим каналом Стрижень-ПВМТ "Успіх".
Инна 24 Жовтень 2016
Все устроило.
Ігор 20 Жовтень 2016
Все на досить високому рівні.
Анастасия 11 Серпень 2016
Небольшая клиника, но вроде комфортно все.
Татьяна 26 Липень 2016
Чисто, культурно, аккуратно. Даже те клиники, с которыми у меня есть опыт, более дорогие и совсем дорогие, то эта клиника им ничем не уступает, а цена гораздо ниже.
Алена 20 Липень 2016
Хорошее обслуживание, приятный персонал . Чисто и уютно.