R+ Medical Network

R+ Medical Network

Поліклініка
add_box Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Медичний центр R + Medical Network - це медичний центр, який надає широкий спектр медичних послуг для дорослого і маленького пацієнта. Тут вас завжди зустрінуть з посмішкою на обличчі та нададуть комфортне перебування у стінах медцентру
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : 8:00 - 20:00
вул. Касіяна, 2/1на карті
Голосіївський м.Теремки м.Іподром м.Виставковий центр
add_box Алергологія Анестезіологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Євгена Коновальця, 34-Ана карті
Печерський м.Печерська м.Звіринецька

Поліклініка R + Medical Network - це медичний центр, який надає якісні послуги для всієї родини.

У клініці R + Medical Network можна не переживати про якість послуг, що надаються, усі фахівці постійно підвищують свої кваліфікаційні навички за рахунок різних курсів, семінарів, майстер-класів.

Клініка R + Medical Network піклуються про комфорт перебування пацієнтів у медцентрі.  Тому вас зустрінуть з посмішкою на обличчі, адже клініка піклується не тільки про фізичний стан пацієнта, а й психологічний.

Головною перевагою клініки є хороша цінова політика.  Вам не потрібно буде діставати всі свої заощадження для того, щоб поспілкуватися із висококласним фахівцем або ж пройти діагностичне дослідження. Тому що всі співробітники дотримуються прийнятних цін на консультативні прийоми і діагностичні дослідження.

У медцентрі R + Medical Network піклуються про здоров'я, як дорослих пацієнтів, так і маленьких.  Більше ніяких сліз і криків.  Ваша дитина після прийому дитячого фахівця вийде з посмішкою на обличчі.

У клініці R + Medical Network вам зможуть надати допомогу за такими напрямками:

• лабораторна діагностика;
  • ортопедія;
  • травматологія;
  • ендоскопія;
  • гінекологія;
  • проктологія;
  • педіатрія;
  • консультації лікарів для дорослих;
  • сімейна терапія;
  • офтальмологія;
  • нейрохірургія;
  • функціональна діагностика
  • отоларингологія;
  • послуги денного стаціонару.

У медичному центрі R + Medical Network використовується тільки сучасне обладнання, яке дозволяє поставити точний діагноз. Це полегшує роботу будь-якого вузькопрофільного фахівця, адже він зможе призначити якісну схему лікування.

Євгенія 23 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Олена 20 Березень 2024
 Сподобалася клініка, дуже добре все було.
Оксана 19 Березень 2024
Було дуже приємно - коли прийшла, мене зустрів чоловік, який забрав мій одяг, сказав куди мені далі пройти, на рецепції мене записали й провели до кабінету, рівно у призначений час лікар запросив мене. Було видно що він готувався до консультації зі мною, бо знав як мене звати. Візитом залишилась задоволеною.
Юлія 18 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень не було
Анна 14 Березень 2024
Новіцька Оксана Вікторівна - хороший лікар, дуже приємна