R+ Medical Network

Відгуки про мережу клінік R+ Medical Network

Поліклініка
add_box Алергологія Анестезіологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Медичний центр R + Medical Network - це медичний центр, який надає широкий спектр медичних послуг для дорослого і маленького пацієнта. Тут вас завжди зустрінуть з посмішкою на обличчі та нададуть комфортне перебування у стінах медцентру
Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : 8:00 - 20:00
вул. Касіяна, 2/1на карті
Голосіївський м.Теремки м.Іподром м.Виставковий центр
add_box Алергологія Анестезіологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Євгена Коновальця, 34-Ана карті
Печерський м.Печерська м.Звіринецька
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
165 відгуків
Олександр 20 Червень 2024
Сучасна клініка, сучасний ремонт, хороші лікарі. В клініку звертався вже не перший раз
Микола 19 Червень 2024
Візитом задоволений - отримав бажане.
Ольга 16 Червень 2024
Хороша клініка, всі у клініці дуже круто виконують свою роботу, всі просто молодці.
Володимир 13 Червень 2024
Клініка гарна, звертатимуся, дякую.
Дар*я 12 Червень 2024
В клинике все прекрасно, клиника чистая, персонал улыбчивый, без замечаний
Максим 11 Червень 2024
Якісне обслуговування, персонал зустрів з посмішкою, все розказали, провели, допомогли, все було добре
Василь 07 Червень 2024
Отличная клиника
Владислав 06 Червень 2024
Дуже все сподобалося у даній клініці. Планую і надалі користуватися медичними послугами саме цієї клініки.
Ірина 27 Травень 2024
УЗД-фахівець Кадирова Солмаз Олександрівна, мені сподобалась - була професійною.
Олеся 21 Травень 2024
Татаренко Тетяна Олександрівна - дуже гарний лікар, дуже конструктивно все пояснила, призначила лікування, прийом сподобався, було приємно спілкуватися. Клініка гарна, персонал привітний, візитом в клініку задоволені
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right