Клиника - Р+ медікал нетворк. Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Відгуки про клініку Р+ медікал нетворк

Поліклініка
Мережева клініка
Дієтологія, Кардіологія, Косметологія, Логопедія, Мамологія, Наркологія, Неврологія, Неонатологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Ревматологія, Рентгенологія, Hефлексотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Ендоскопія, Дерматовенерологія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Денний стаціонар, Спортивна медицина, Трихологія, Подологія ще
Р+ медікал нетворк
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
Дерматологія, Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Косметологія, Логопедія, Мамологія, Наркологія, Неврологія, Неонатологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Реабілітологія, Ревматологія, Рентгенологія, Hефлексотерапія, Сімейна медицина, Спортивна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Нд: 8:00-20:00

вул. Касіяна, 2/1. На карті

Голосіївський , м.Теремки, м.Іподром, м.Виставковий центр

Р+ медікал нетворк
  • Паркінг,
  • Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,
Дієтологія, Денний стаціонар, Кардіологія, Косметологія, Логопедія, Мамологія, Наркологія, Неврологія, Неонатологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Пластична хірургія, Подологія, Проктологія, Психологія, Пульмонологія, Реабілітологія, Ревматологія, Рентгенологія, Hефлексотерапія, Сімейна медицина, Спортивна медицина, Терапія, Травматологія, Трихологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Функціональна діагностика, Хірургія, Ендокринологія, Ендоскопія ще
  • Нд: 8:00-20:00

вул. Євгена Коновальця, 34-А. На карті

Печерський , м.Печерська, м.Дружби Народів

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Сучасна, привітна клініка. Позитивні враження від ортопеда-травматолога Голубенко О.О.. Уважний, чуйний до дитини, рекомендував дитячого ревматолога для подальшої консультації та лікування.

Оксана, 25.02.2021

Очень все устроило, особенно УЗИ! Я была первый раз у врача, очень хорошее УЗИ. Очень-очень все понравилось.

Тетяна, 25.11.2020

Не понравилось то, что деньги просили  за все, что только можно. Я ходил на перевязки. Они оказались сложными, когда просто перевязали руку. А была сложная перевязка, почему-то! Это не понравилось.

Сергей, 23.11.2020

Приятная клиника. Из того, что я увидела все понравилось.

Диана, 20.11.2020

Дуже класний лікар. Клініка мені дуже сподобалася. Думаю, що буду звертатися до неї постійно.

Светлана, 09.11.2020

Клиника очень нравится. Врачи очень внимательные, и хорошее обслуживание. Рекомендую

Светлана, 02.11.2020

Персонал очень приветливый, клиника понравилась.

Святослав, 22.10.2020

Чесно кажучи дуже задоволена. Хороший був лікар і можу спокійно сказати що п'ять балів. Буду тепер ходити в ту клініку.

Инна, 01.10.2020

В клинике очень чисто, персонал внимательный.

Наталья, 22.09.2020

Вежливый и культурный персонал, клиника чистая и приемлемые цены. Все устроило

Камила, 16.09.2020

Прием своевременный, рекомендации помогли. Персонал вежливый.

Светлана, 22.08.2020

Ходив на візит до гастроентеролога, дуже уважно мене вислухав, чітко пояснив в чому моя проблема та які потрібно зробити аналізи. Все пройшло добре

Юрій, 13.08.2020

Приятно встречают. Все чисто, приятная музыка.

Анастасия, 20.05.2020

Только положительные эмоции. Быстро, без очереди. И оказали внимание.

Ирина, 10.04.2020

Мені сподобалося як все організовано в клініці, як зроблено для людей. Лікар уважно до мене поставилася. Мені все сподобалося. Дякую.

Елена, 19.03.2020

Был несколько раз в этой клинике, клиника молодая и врачи в ней не супер профессионалы.

Сергій, 06.03.2020

Сама клиника очень порадовала что все новое и современное оборудование, очень комфортно там находится.

Аноним, 28.02.2020

Очень довольна консультацией и клиникой в целом. Из минусов: доктор работает только по будням до 15.00.

Анна, 26.02.2020

Красивая, чистая клиника. администраторы, улыбайтесь чаще!)

Любовь, 21.02.2020

Клиника на высшем уровне. Врачи хорошей квалификации.

Артем, 18.02.2020

Клиника новая и красивая, уютно, чисто. Все на высшем уровне Доктор Белоносова Екатерина Александровна ответственно подошла к проблеме. Изучила все документы, все понятно объяснила в чем проблема и как ее решить. Остались очень довольны визитом

Вера, 18.02.2020

Все очень хорошо. внимательный персонал, была у нескольких врачей, очень довольна.

Лариса, 30.01.2020

Понравился доктор Баширова Оксана Григорьевна. Всё полностью опросила, назначила нужные анализы, была заинтересована в том, чтоб мне помочь. Очень компетентный доктор. Персонал очень приветливый, отзывчивый.

Юля, 16.01.2020

Клиника чистая и просторная. Персонал приветливый. Врач Сорока компетентная. Понравилось, рекомендую

Максим, 16.01.2020

Нормальная клиника и доктор. Если бы еще и цены были дешевле, было бы классно.

Сергей, 05.01.2020
Чому Ви не можете залишити відгук?
Відгуки на сайті можуть залишати тільки пацієнти, що побували на прийомі у лікаря. Це виключає публікацію замовних і неправдивих відгуків. Ми збираємо відгуки шляхом обдзвону реальних пацієнтів, які відвідали лікаря, записавшись через наш сервіс.