Печерськ медікал студіо

Печерськ медікал студіо

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Гомеопатія Дерматологія Дієтологія ... ще
У медичному центрі «Печерськ Медікал Студіо» працює колектив висококласних фахівців з особливим підходом до кожного клієнта що звернувся. Центр працює в семи базових напрямках: гінекологія, дерматологія, неврологія, дерматокосметологія, гастроентерологія, психологія та гомеопатія. Важливою частиною роботи клініки є високий сервіс, який забезпечений новим обладнанням і високою кваліфікацією персоналу.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
бул. Лесі Українки, 23 Ана карті
Печерський м.Печерська

«Печерськ Медікал Студіо» позиціонує себе як медичний заклад нового формату. Клініка оснащена обладнанням нових зразків, а лікарі використовують в роботі з пацієнтами сучасні методики і підходи.

Напрямки роботи клініки

У клініці «Печерськ медикал студіо» працюють лікарі в тринадцяти напрямках:

• терапія;
  • гастроентерологія;
  • ендокринологія;
  • мануальна терапія;
  • масаж.

Фахівці «Печерськ медикал студіо»

Всі лікарі «Печерськ медикал студіо» мають свої унікальні трудові навички, свій шлях і досвід роботи. Частина молодих фахівців клініки удосконалювала свої навички за кордоном, інші весь медичний практичний досвід отримували в вітчизняній системі охорони здоров'я. Деякі доктора паралельно вели медичний прийом і отримували наукові ступені і звання.

Переваги

Особливі переваги «Печерськ медикал студіо»

• команда лікарів більш ніж 10 спеціальностей;
  • медичний центр, крім буднів, працює в суботу;
  • можливість пройти УЗ дослідження;
  • можливість викликати лікаря додому (терапевта, невролога або дерматолога).
  • зручне розташування: поруч зі стації метро «Печерська», є зручний під'їзд на автомобілі.
Дмитро 02 Травень 2024
Клініка мені дуже сподобалася.
Ольга 16 Квітень 2024
Клініка сподобалася, все дуже сподобалося і персонал і спеціалісти. Було все добре у клініці. Буду рекомендувати цю клініку усім.
Наталія 09 Квітень 2024
Сподобалася клініка.