Офтальмологічний центр «Очі клінік»

Відгуки про клініку Офтальмологічний центр «Очі клінік»

add_box Офтальмологія ... ще
Медичний центр Ochi Clinic спеціалізується на діагностиці, лікуванні, профілактиці офтальмологічних захворювань. Основним напрямком діяльності офтальмологічного центру являється хірургія ока: лікування катаракти, глаукоми очей, операції при розшарування сітківки ока, органозберігаючі операції при діабетичній ретинопатії, мікрохірургія ока при травмах очей різного походження. Лікарський склад Очі Клінік представлений найкращими експертами в своїй сфері. Лікарі-офтальмологи з багаторічним досвідом роботи, як в медичних центрах України, так і за кордоном, працюють під керівництвом доктора медичних наук, хірурга-офтальмолога вищої категорії - Жмурика Дмитра Васильовича.
access_time_filled пн - пт : 8:30 - 19:00 access_time_filled сб : 8:30 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Митрополита Василя Липківського 16 В, 03035на карті
Солом'янський м.Вокзальна
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
12 відгуків
Єва 09 Березень 2024
Гриценко Анастасія Віталіївна - дуже кваліфікована людина, дуже привітна. Роботою лікаря задоволені, клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Данило 04 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка.
Анастасія 25 Лютий 2024
Все дуже сподобалося у цій клініці. Нам дуже сильно допомогли.
Світлана 06 Лютий 2024
Сподобалось абсолютно усе - людське ставлення, усі дуже уважні, жодних негативних емоцій, тільки позитивні! Усім рекомендуватиму.
Ганна 24 Січень 2024
Дуже сподобалось.Клініка хороша.
Тетяна 16 Грудень 2023
Непогана, класна клініка.
Андрей 16 Листопад 2023
Вчасно приїхав, вчасно почався прийом.  Правильне лікування призначили.Все чудово пройшло.
Людмила 08 Листопад 2023
В цілому добре, але черга і персонал неуважний, почасти не звертають уваги .
Любомира 01 Листопад 2023
Дуже комфортна клініка, все прекрасно, дуже все сподобалось
Артем 23 Червень 2023
Візитом залишилась задоволена. Рекомендую.