Нью-лайф, міжнародна медична клініка

Відгуки про клініку Нью-лайф, міжнародна медична клініка

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гепатологія Гінекологія Дерматологія Дієтологія ... ще
Клініка надає послуги висококваліфікованих сімейних лікарів і лікарів різних спеціальностей (хірург, травматолог, лор-лікар, гастроентеролог, уролог, гінеколог, дерматолог, педіатр, терапевт, невропатолог, психоневролог, кардіолог, стоматолог), лабораторні та інструментальні обстеження та інші послуги. Обладнана універсальними оглядовими, встановлений телетермінал, що дозволяє проводити консультації з колегами з Німеччини, Америки, Австрії, Ізраїлю в режимі реального часу.
access_time_filled пн - чт : 9:00 - 18:00 access_time_filled пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Ревуцького, 44 ана карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
49 відгуків
Юлия 07 Березень 2018
Все хорошо.
Галина 18 Січень 2018
Все вежливые, клиника хорошая.
Любовь 21 Листопад 2017
Нормально, хорошо приняли. В регистратуре все прекрасно.
Татьяна 16 Листопад 2017
Очень хорошо. Хороший коллектив. Девочки внимательные все. Все устроило.
Алина 08 Листопад 2017
Приемом осталась недовольна!!! Врач Гюлизаров Михаил Александрович родом из СССР, со старыми схемами лечения и кучей ненужных препаратов. Кабинет со старым не профессиональным оборудованием. Из инструментов у врача: настольная лампа, и грязное залапанное зеркало на лбу. Врач большая "цаца". Если всем врачам частных клиник можно звонить на прямую для уточнения препаратов, то этому нужно звонить через рецепцию и ждать пока врач появится на рабочем месте и ответит Вам. А это очень не удобно, особенно когда стоишь в аптеке в очереди.
Дина 25 Жовтень 2017
Как и во всех частных клиниках - все хорошо.
Антон 08 Серпень 2017
Понравилось что в клинике было мало людей.
Валентина 18 Липень 2017
Дуже цікавий був аналіз, лікар все розповіла.
Ольга 14 Червень 2017
Прождала 40 минут прием, никому не рекомендую.
Александр 25 Квітень 2017
Клиника очень понравилась, буду туда ходить.
chevron_left 2 3 4
5 chevron_right