Лабораторія Лік. Рьодгера

Відгуки про клініку Лабораторія Лік. Рьодгера

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Гінекологія Кардіологія Педіатрія Терапія ... ще
Лабораторія Др. Редгера - офіційний представник Медичного діагностичного інституту (м. Берлін) в Україні - була заснована в 1999 році. Не так давно діяльність даної клініки була розширена, в рамках чого були відкриті поліклінічні кабінети такого напрямку: терапія, педіатрія, кардіологія, сімейна медицина, акушерство-гінекологія, УЗД, лабораторна діагностика. Дослідження проводяться в центрі діагностики в Західній Європі, який має найбільш нове обладнання, яке відкриває величезні можливості при діагностиці захворювань.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Старонаводницька, 13на карті
Печерський м.Печерська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
17 відгуків
Яна 12 Червень 2020
Просто доїхати, привітливий персонал.
Людмила 11 Березень 2020
В принципі, прийом у лікаря мені сподобався, але сервіс клініки не дуже. Після огляду, мені не видали нормального консультативного листка. Рекомендації були написані від руки, без нормального діагнозу. Я не змогла це гарантувати в іншій клініці. І взагалі, вони відмовилися, бо не було нормальних діагнозів.
Майя 02 Січень 2019
Отличный персонал, всё очень чисто, уютно.
Оксана 09 Червень 2018
Администратор ужасный. Я самая работаю в медицине, в частных структурах и мне кажется, что когда ты платишь такие деньги за прием то нужно чтоб она улыбалась, а не сидела с перекошенным лицом. Я почитала другие отзывы о клинике и поняла что с этим у них действительно проблема) Но это был единственный минус, в остальном я довольна приемом и работой доктора.
Валерия 16 Травень 2018
Все было хорошо, все быстро, претензий нет, все впорядке.
Сергій 14 Лютий 2018
Добре , що приймають оплату картою.
Катерина 17 Січень 2018
Обслуживание на рецепции средне.
Марк 20 Грудень 2017
Хорошая клиника.