Лабораторія Лік. Рьодгера

Лабораторія Лік. Рьодгера

Клініка
add_box Акушерство Алергологія Гінекологія Кардіологія Педіатрія Терапія ... ще
Лабораторія Др. Редгера - офіційний представник Медичного діагностичного інституту (м. Берлін) в Україні - була заснована в 1999 році. Не так давно діяльність даної клініки була розширена, в рамках чого були відкриті поліклінічні кабінети такого напрямку: терапія, педіатрія, кардіологія, сімейна медицина, акушерство-гінекологія, УЗД, лабораторна діагностика. Дослідження проводяться в центрі діагностики в Західній Європі, який має найбільш нове обладнання, яке відкриває величезні можливості при діагностиці захворювань.
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 15:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Старонаводницька, 13на карті
Печерський м.Печерська

Лабораторія Др. Редгера - офіційний представник в Україні Медичного діагностичного інституту м. Берлін, який є найкращим центром лабораторної діагностики на території Західної Європи. Біоматеріал, який клієнти установи здають для досліджень, з дотриманням усіх обов'язкових норм законодавства, відправляється в Німеччину, після чого результати аналізів з короткою інтерпретацією відправляються клієнту.

У лабораторії можна здати більше 6 тисяч різних досліджень для діагностики практично у всіх областях медицини.

Послуги Лабораторії Др. Редгера

Тести, які можна пройти в Лабораторії Др. Редгера:

• біохімічні дослідження (вітаміни, мікроелементи);
  • білки, ферменти, вуглеводи, пігменти, ліпіди, метаболіти, біологічно активні речовини;
  • наркотичні та лікарські речовини;
  • іммуносерологічні дослідження (алергологічні панелі, система цитокінів, аутоантитіла);
  • панель контролю анемії та показники гемостазу;
  • діагностика паразитичних хвороб;
  • діагностика інфекційних захворювань вірусної, бактеріальної та грибкової природи;
  • визначення онкомаркерів крові;
  • панель кардіориску;
  • гістологічні, іммуногістологічні  ультраструктурні і гістохімічні дослідження;
  • панель остеопорозу;
  • панель цукрового діабету;
  • ревматоїдна панель;
  • панель хвороб щитовидної залози;
  • виявлення дерматофітів в зразках шкіри, волосся і нігтів;
  • комплексні дослідження (бактеріологічні) в області урології та гінекології з антибіотикограмою;
  • молекулярно-генетичні та цитогенетичні дослідження в рамках діагностики онкологічних захворювань, постнатальної і пренатальної діагностики, обміну речовин, обумовлених генетично, а також різних захворювань спадкового характеру;
  • бактеріологічні дослідження (комплексні) проб зіву, сечі, кон'юнктиви, калу, харкотиння, рани, биоптата, пунктата (включають антибіотикограму).

Фахівці Міжнародного медичного центру допомагають пацієнтам підібрати клініку в Німеччині і навіть окремих німецьких фахівців, враховуючи такі побажання, як вартість послуг, а також керуючись специфікою захворювання.

В рамках даної програми медичні висновки будуть переведені на німецьку або англійську мову, в Німеччину буде відправлений запит для підбору клініки, після чого місце в медичній установі буде зарезервовано. До того ж пацієнту буде надана допомога в оформленні в'їзної документації, а також візова підтримка. При необхідності буде надано перекладача.

Напрями, за якими в Лабораторії Др. Редгера здійснюється прийом:

• педіатрія;
  • УЗД;
  • Лабораторна діагностика.

Переваги Лабораторії Др. Редгера:

• не виїжджаючи з України, клієнти установи мають можливість пройти дослідження в провідному центрі діагностики Західної Європи;
  • можна скористатися послугою виклику медичної сестри додому, де вона зробить забір біоматеріалу;
  • в лабораторії є в наявності найновіші маркери пухлин і запальних процесів, а також тести на рідкісні хвороби;
  • якщо є необхідність, то висновки лікарів можуть бути перекладені на німецьку або англійську мови;
  • можливе отримання консультації, а також лікування в Німеччині з економією коштів.

Лабораторія Др. Редгера включає такі підрозділи:

• Лабораторія MDI охоплює всі сфери лабораторної діагностики;
  • Інститут гігієни та медичної екології, де проводиться аналіз води на наявність патогенних мікроорганізмів і токсичних речовин;
  • Госпіталь Waldfriede;
  • Медична лабораторія Lutherstift Seelow працює цілодобово, за рахунок чого клієнти отримують результати досліджень в найбільш короткі терміни.

Устаткування Лабораторії Др. Редгера:

• найсучасніше обладнання і програмне забезпечення для роботи з реагентами, зображенням хромосом і живильними середовищами;
  • сучасний УЗД-апарат;
  • електрокардіограф останнього покоління;
  • кольпоскоп.
Яна 12 Червень 2020
Просто доїхати, привітливий персонал.
Людмила 11 Березень 2020
В принципі, прийом у лікаря мені сподобався, але сервіс клініки не дуже. Після огляду, мені не видали нормального консультативного листка. Рекомендації були написані від руки, без нормального діагнозу. Я не змогла це гарантувати в іншій клініці. І взагалі, вони відмовилися, бо не було нормальних діагнозів.
Майя 02 Січень 2019
Отличный персонал, всё очень чисто, уютно.
Оксана 09 Червень 2018
Администратор ужасный. Я самая работаю в медицине, в частных структурах и мне кажется, что когда ты платишь такие деньги за прием то нужно чтоб она улыбалась, а не сидела с перекошенным лицом. Я почитала другие отзывы о клинике и поняла что с этим у них действительно проблема) Но это был единственный минус, в остальном я довольна приемом и работой доктора.
Валерия 16 Травень 2018
Все было хорошо, все быстро, претензий нет, все впорядке.