Мерилайф

Мерилайф

add_box Гінекологія Косметологія Трихологія Акушерство Венерологія Гастроентерологія ... ще
Медичний центр «Мерілайф» - це амбулаторно-поліклінічний центр широкого профілю. У ньому працює команда професіоналів, яка використовує найсучасніше обладнання (лікувально-діагностичне). У клініці приймають такі лікарі: терапевт, уролог, гінеколог, флеболог, проктолог, УЗД-діагност, дерматовенеролог, ортопед-травматолог, гастроентеролог, ендокринолог, отоларинголог. Девіз центру «Мерілайф»: «Турбота про здоров'я!»
add_box Гінекологія Косметологія Трихологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - чт : 10:00 - 17:00 access_time_filled вт : вихідний access_time_filled пт : вихідний access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Глушко, 8на карті
Київський
add_box Гінекологія Косметологія Трихологія ... ще
access_time_filled вт - сб : 10:00 - 17:00 access_time_filled пн : вихідний access_time_filled ср : вихідний access_time_filled пт : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Армійська, 17на карті
Приморський
add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Косметологія ... ще
Оплата карткою
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Богдана Хмельницького, 16-22на карті
Шевченківський м.Золоті ворота
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

«Мерілайф» - це медичний центр, який пропонує кожному пацієнту скористатися багатим досвідом лікарів і кращими медичними технологіями для здоров'я. Це можливість пройти обстеження і лікування у лікарів таких напрямків, як хірургія, проктологія, гінекологія, дерматовенерологія, сімейна медицина та ін.

Послуги, що надаються в медичному центрі «Мерілайф»:

• терапевтичний прийом;
  • прийом отоларинголога;
  • прийом хірурга;
  • гінекологія:
    • медикаментозне переривання вагітності;
    • підбір контрацептивів;
    • планування і підготовка до вагітності;
    • лікування гормональних порушень у жінок та ін .;
  • прийом уролога;
  • прийом дерматовенеролога;
  • прийом флеболога: лікування варикозної хвороби (оперативне і консервативне);
  • прийом проктолога;
  • УЗД:
    • шлунково-кишкового тракту;
    • щитовидної залози;
    • нирок, сечового міхура;
    • молочної залози;
    • слинної залози і ін .;
  • здача аналізів.

Переваги медичного центру «Мерілайф»:

• медичний центр розташований в центрі міста, завдяки чому дістатися до нього з будь-якого куточка Києва не складає труднощів;
  • «Мерілайф» працює щодня з 8:00 до 20:00, завдяки чому пацієнти можуть записуватися на прийом лікаря дійсно в найбільш зручне для них час;
  • лікарі, які працюють в даному медичному центрі, мають великий досвід діагностики, а також лікування різних хвороб. Крім того, вони постійно підвищують свою кваліфікацію;
  • обладнання «Мерілайф» втілює передові світові технології;
  • можливість здати більше 750 різних аналізів за доступними цінами і в короткі терміни.

Устаткування медичного центру:

• апарат УЗД експертного класу для проведення ультразвукових досліджень органів черевної порожнини, ехокардіографії, кольорового допплерівського сканування судин, проведення досліджень молочних залоз, суглобів, інтраректального і інтравагінальних досліджень;
  • електрорадіохірургічний апарат «Надія-2».
Наталья 05 Липень 2017
Клиника молодая, но все хорошо, пойду еще.
Анна 31 Травень 2016
Приятная доктор, расспрашивала, все рассказала. Я была записана по акции - консультация у доктора + анализ. Если анализ на демодекс, хотелось чтобы указывали что день не надо умываться. Не понравилось что не указана была подготовка к этому анализу. И не совсем понятна система с пропусками, не всем будет легко найти саму клинику, так как находится в здании Киевпроекта.
Диана 20 Травень 2016
Пришла немного раньше - подождала на удобном диванчике. Ровно в назначенное время зашла в кабинет. Чистенько и уютно.
Дарья 17 Травень 2016
Все понравилось, единственное - само здание, в котором находится клиника не совсем понятно где находится, при первом визите не очень удобно что есть пропускная система в здании, непонятно куда идти, пропуск надо брать, а в остальном все нормально.
Игорь 10 Травень 2016
Нормально, четко, замечаний нет!