Медлайн, медичний центр

Медлайн, медичний центр

add_box Акушерство Алергологія Венерологія Гастроентерологія Гематологія Гепатологія ... ще
Оплата карткою
Широкопрофільний медичний центр для всієї родини «Медлайн» надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, інструментальну і лабораторну діагностику і інші.
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
пр-т Героїв Сталінграду, 20на карті
Шевченківський м.Тараса Шевченка

Консультаційно-діагностичний медичний центр «Медлайн» пропонує послуги лікарів за такими напрямками, як педіатрія, сімейна медицина, кардіологія, отоларингологія, масаж, гастроентерологія та ін. В клініці приймають кваліфіковані лікарі, кандидати та доктори наук, професори. Лікарі центру «Медлайн» в своїй практиці використовують інноваційні та загальноприйняті міжнародні методики діагностики та терапії згідно з міжнародними стандартами ВООЗ, формулярами лікування і діагностики МОЗ України.

Кожен пацієнт, який звернувся в Медичний центр «Медлайн», отримає необхідну комплексну консультаційну та діагностичну допомогу.

Переваги Медичного центру «Медлайн»:

• оперативність прийому;
  • відсутність черг гарантує, що прийом відбудеться в призначений час.
  • проведення всіх видів лабораторної діагностики;
  • фахівці з багаторічним досвідом;
  • можливість виїзду будь-якого лікаря додому в будь-якому районі м.Києва, в тому числі для взяття аналізів.

Устаткування клініки «Медлайн»

Клініка «Медлайн» оснащена такою сучасною апаратурою:

• компресорний інгалятор Ulaizer Home - компактний компресорний небулайзер Ulaizer Home застосовується для проведення процедур терапії та профілактики захворювань дихальних шляхів;
  • ЛОР-комбайн ST E500 Small - установка для лікування ЛОР-захворювань, широко використовуються в отоларінгологічних відділеннях;
  • монополярний діатермокоагулятор ДКС-30 - унікальний апарат, за допомогою якого можна успішно видаляти новоутворення, припікати м'які тканини, а також виконувати розрізи м'яких тканин, застосовується в області дерматології та косметології дерматології.

З дня відкриття клініки «Медлайн» її основними принципами стали: довіра, відкритість і індивідуальний підхід до кожного маленького чи дорослого пацієнта.

Иванна 05 Липень 2018
Все понравилось, в клиники удобное расположение.
Валерия 08 Травень 2018
Не хватает места для ожидания приема, только один диван на котором сидят пять человек.
Вера 17 Квітень 2018
Все очень комфортно, все хорошо.
Злата 04 Квітень 2018
Все хорошо. Все устроило. Претензий нет.
Екатерина 17 Березень 2018
Все хорошо, отзывчивый персонал, уютно, все понравилось.