Медлайн, медичний центр

• Оплата карткою,

Медичний центр сімейної медицини «Медлайн» має в своєму розпорядженні сучасно обладнаний діагностичний кабінет, де проводиться кольпоскопія, дерматоскопія, ультразвукові дослідження, нейросонографія, ЕКГ та ін. ще

• Пн-Нд: 8:00-20:00

пр-т Героїв Сталінграду, 20. На карті

Шевченківський , м.Тараса Шевченка

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі діагностичні центри поблизу в місті Києві:
  • Діагностичний центр
    • Нд: вихідний

пр-т Повітрофлотський, 52. На карті

Шевченківський , м.Шулявська, м.Політехнічний інститут

• Діагностичний центр
    • Сб: вихідний
    • Нд: вихідний

ул.Николая Пимоненко, 10-А. Городская стоматологическая поликлиника, 3 этаж, кабинет 308. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Медичний центр сімейної медицини «Медлайн» пропонує своїм маленьким і дорослим пацієнтам якісні діагностичні послуги досвідчених фахівців за такими напрямками, як сімейна медицина (терапія), кардіологія, педіатрія, гастроентерологія, отоларингологія, офтальмологія, дерматовенерологія, гінекологія, ендокринологія, неврологія і ін.

Послуги діагностичного відділення «Медлайн»

Медичний центр «Медлайн» має в своєму розпорядженні обладнаний сучасною апаратурою кабінет діагностики, де проводяться обстеження за наступними напрямками:

• УЗД-діагностика органів і систем для дітей і дорослих (лікарі-діагности проводять УЗ-дослідження як в клініці, так і здійснюють виїзд додому);
  • дуплексне сканування;
  • нейросонографія;
  • функціональна діагностика;
  • ЕКГ для дорослих і дітей;
  • рентгенографія (в двох проекціях);
  • дерматоскопія;
  • кольпоскопія.

Устаткування Центру сімейної медицини «Медлайн»

Апаратура «Медлайн»:

• кольпоскоп С150 - стереоскопічний бінокулярний кольпоскоп дає об'ємне тривимірне зображення, що дозволяє найкращим чином досліджувати і оцінити опуклості, западини і кровоносні судини.
• дерматоскоп QM-1-101E фірми KaWe застосовується для візуального дослідження шкіри. Забезпечує 10-ти кратне збільшення структури шкірних покривів, що дозволяє провести точну діагностику пігментних змін шкіри.

• електрокардіограф трьохканальний ЕКЗТ-12-01 Геолін - це нове сучасне покоління цифрових електрокардіографів, що дозволяють провести дослідження роботи серця.
• ультразвуковий сканер Philips-ATL HDI-5000.

Все понравилось, все было хорошо. Спасибо.

Татьяна, 27.09.2018

Все отлично. Единственное, что мы не могли найти клинику, нет вывесок.

Дмитро, 09.06.2018

Очень внимательно обслужили, даже не ожидала, что так будет. И врач понравился, и девочки на рецепции хорошие.

Светлана, 03.05.2018

Я заметил, когда заходил, что они являются учасниками " Бонус+" от ПриватБанка, но при расчете у меня не было никаких бонусов.

Дмитрий, 05.03.2018

Для меня это дико - в 21 веке получать заключение диагностики от врача в письменном виде, которое потом никто не может прочитать.

Сергей, 02.12.2017

с. Капитановка, ул. Советская (Соборная), 21. На карті