Медичний центр «Клініка Образцова»

Медичний центр «Клініка Образцова»

add_box Акушерство Венерологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Багатопрофільний медичний центр сімейного типу «Клініка Образцова» пропонує консультації для дорослих і дітей у віці від 3 років. Пацієнти клініки можуть записатися на прийом до сімейного лікаря або будь-якого вузькопрофільного фахівця - від невролога до ендокринолога. Пацієнту можуть запропонувати діагностику, лабораторні дослідження та лікувальні процедури. Фахівці клініки консультують онлайн
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : 9:00 - 17:00
вул. Касіяна 2/1на карті
Голосіївський м.Теремки м.Іподром м.Виставковий центр

Амбулаторний медичний центр «Клініка Образцова» відкритий з листопада 2016 року. Персонал клініки дотримується принципів професіоналізму, турботи про пацієнтів і високої уваги до кожного з них.

Клініка розташована у мальовничому районі Голосієво в екологічно чистій зоні парку і озер. Медичний центр знаходиться в 2 хвилинах ходьби від метро Іподром. Вона може похвалитися досвідченим медичним персоналом і, відповідно, високим рівнем сервісу.

Медичний центр «Клініка Образцова» працює з фахівцями головних науково-дослідних інститутів України, лабораторій, клінік і діагностичних центрів столиці.

Послуги медичного центру «Клініка Образцова»

У складі центру функціонує 7 кабінетів. Серед них - прийомні сімейного лікаря, ендокринолога, рефлексотерапевта і офтальмолога. Більшість послуг, у тому числі ЕКГ, лабораторні дослідження і лікарські процедури можна отримати на місці, але в разі потреби лікарі і адміністрація направить і буде супроводжувати пацієнта на обстеженнях в інших медичних установах та за її межами. Пацієнти можуть скористатися консультативними і лікувальними послугами на дому за системою «все включено»: від встановлення діагнозу і проведення процедур до можливого подальшого транспортування пацієнта для апаратної швидкої допомоги.

Переваги медичного центру «Клініка Образцова»:

• зручне місце розташування;
  • онлайн консультація лікарів;
  • щоденний прийом і консультація клієнтів;
  • ввічливий і професійний медичний персонал;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • виклик лікаря додому;
  • лікарі клініки постійно проходять курси підвищення кваліфікації, отримуючи нові навички та техніки.
Людмила 08 Квітень 2024
Дуже все сподобалося у клініці.
Петро 21 Березень 2024
Ця клініка не дуже мені сподобалася. Перед візитом у цю клініку, я поцікавився чи можна оплатити послуги у клініці безготівковою оплатою на що отримав відповідь що так можна, адже у клініці є термінал. Коли я прийшов у клініку виявилося що у клініці термінал працює тільки до 17:00, про це мене ніхто не попередив та нічого такого мені не уточняв. У мене виник конфлікт, просто на рівному місці. Прийшлося шукати готівкові кошти, ну це не дуже було зручно, тим більше вже увечері. Мені таке відношення дуже не сподобалося. Я більше не буду відвідувати цю клініку, тим більше комусь її рекомендувати.
Ксенія 19 Лютий 2024
В клініку зверталася моя донька, все дуже сподобалося, все швидко, результати аналізів прийшли зранку на наступний день, дали поради до якого лікаря потрібно звернутися, все було добре
Дмитро 30 Січень 2024
Все сподобалось. Все супер пройшло.
Анна 19 Січень 2024
Все сподобалось. Приємний персонал у клініці.