MC-Vitaplus

Медичний центр
Лицензия МОЗ Украины №2162 от 22.11.2018
Гінекологія, Косметологія, Мамологія, Наркологія, Психологія, Сімейна медицина, Терапія, УЗ-діагностика ще

Медичний центр «Vitaplus» надає своїм пацієнтам високоякісні лікувальні та діагностичні послуги. У центрі працюють досвідчені лікарі таких спеціальностей, як: гінеколог, терапевт, психолог, косметолог, лікар УЗ-діагностики та ін. Центр оснащений сучасним лікувальним і діагностичним обладнанням (УЗД-апарат, кольпоскоп, апарат для радіохвильової терапії та ін.) ще

• Сб-Нд: вихідний

проспект Правди, 5Б. На карті

Подільський , м.Оболонь, м.Мінська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Багаторічний досвід і сучасні методики дозволяють медичному центру «Vitaplus надавати лікувальні та діагностичні послуги найвищої якості.

У «Vitaplus» працюють справжні високопрофесійні фахівці, які регулярно відвідують профільні курси та семінари, вдосконалюючи свої знання і навички. Кожен лікар клініки з увагою і турботою ставиться до своїх пацієнтів.

Медичний центр «Vitaplus» надає послуги таких медичних напрямків:

• гінекологія
  • терапія
  • сімейна медицина
  • наркологія
  • ультразвукова діагностика
  • мамологія
  • психологія
  • косметологія

Клініка оснащена сучасним обладнанням для УЗД, ЕКГ, кольпоскопії, апаратом для радіохвильової терапії та діатермокоагуляції, апаратом озонотерапії. Також в центрі представлений широкий спектр лабораторних послуг.

Комфортні умови, доступні ціни та професійні фахівці - переваги медичного центру «Vitaplus».