ЛіДіКо

Медичний центр
Дерматологія, Проктологія, Хірургія
  • Паркінг,
  • Аптека в клініці,

Лікувально-діагностичний центр колопроктології "ЛіДіКо" спеціалізується на діагностиці та лікуванні геморою, захворювань прямої кишки і параректальної області за допомогою сучасних і найменш травматичних методик: кріодеструкція, трансанальна деартеріалізація, лігування латексними кільцями і т.д. ще

• Пн-Нд: 8:00-21:00

вул. Михайла Коцюбинського, 8а. На карті

Шевченківський , м.Університет, м.Золоті ворота

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр колопроктології "ЛіДіКо" має за плечима майже 20-річну практику ефективного лікування захворювань прямої кишки і аноректальної області. У центрі працюють видатні і висококваліфіковані хірурги, проктологи, гастроентерологи та ендоскопісти зі значним досвідом роботи. Клініка обладнана високотехнологічним і точним обладнанням, успішно застосовуються сучасні методики лікування і корекції проктологічних захворювань:

• лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями;
  • кріодеструкція гемороїдальних вузлів;
  • трансанальная деартеріалізація геморою (ТНD);
  • локальна керована гіпотермія прямої кишки;
  • квантова і лазеротерапія;
  • магнітотерапія прямої кишки;
  • комп'ютерна ваккумкомпресія.

ТНD є найбільш оптимальним методом лікування геморою. Трансанальна деартеріалізація геморою - методика по накладенню внутрішніх швів без розрізу на слизову прямої кишки. Під час операції артерії, що забезпечують приплив крові до гемороїдальних вузлів (патологічно зміненим), перев'язуються. «Прошиває» артерії в зоні прямої кишки, в якій не існує больових рецепторів, тому для пацієнт ця процедура безболісна.

У клініці є як амбулаторне, так і стаціонарне лікування, після проведення хірургічних втручань в товстому кишечнику. Крім інших фахівців, в центрі веде прийом лікар-уролог, дерматолог, ЛОР (дитячий і дорослий) і косметолог.

Симптоми хвороб товстої кишки:

• больові відчуття в області живота;
  • больові відчуття (область заднього проходу);
  • виділення слизу і гною;
  • анемія;
  • виділення крові;
  • запор;
  • непрохідність;
  • здуття живота;
  • пронос;
  • помилкові позиви до дефекації;
  • нетримання.

Підтвердженням ефективності роботи лікувально-діагностичного центру та його фахівців є безліч вилікуваних і вдячних пацієнтів.

Хотел найти врача в нормальной клинике с нормальным оборудованием, а попал в Советский Союз. Условия приема, считаю низкими.

Сергей, 27.11.2019

Клиники, как токовой нет. Указателей нет. Сдачу мне не дали! Клиника государственная, насколько я поняла.

Галина, 09.10.2019

Старая клиника, советского образца! И не надо ожидать от нее многого.

Вера, 22.08.2019

Місце прийому достатньо убоге, як для проктологічного кабінету, вбиральні жахливі, доводилося йти в інший відділ. Медсестра відмотала 20 см туалетного паперу після процедури і сказала, що мені має цього вистачити. У вбиральні немає обладненого сидіння на унітазі.

Максим, 20.10.2016

Клиника базируется в здании поликлиники, во дворе, вход пришлось искать и ориентироваться по телефону, рецепции в глаза не видел, дорогу к кабинету врача подсказали медсестры (за что им спасибо, сам бы в жизни не нашел). Небольшой кабинет рядом с процедурной, все просто и аскетично. По сути частная клиника только на бумаге, а так за все услуги нужно делится с поликлиникой. Все нужное для осмотра оборудование имеется, но не более.

Денис, 15.07.2016
Дивитися всі відгуки