Levmed (Левмед), медичний центр

Levmed (Левмед), медичний центр

add_box Акушерство Венерологія Гінекологія Мамологія Мануальна терапія Масаж ... ще
Медичний центр Levmed заснований в 1997 році і в даний час працює в таких напрямках як вертебрологія, мануальна терапія, масаж, акушерство та гінекологія (консервативна, оперативна), ведення вагітності. У клініці є операційний блок, денний стаціонар, лабораторна та ультразвукова діагностика. Прийом ведуть лікарі вищої та першої категорії. У центрі сучасне обладнання, кваліфікований і чуйний персонал.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
Проспект Голосіївський, 59-бна карті
Голосіївський м.Голосіївська

Багатопрофільний Медичний центр Levmed заснований 20 років тому і розташований на території Київської міської клінічної лікарні №10 з 1997 року. Спочатку це була клініка мануальної терапії та масажу Б.Й. Левицького, після поступово розширюючись вона стала медичним центром Levmed, фахівці якого працюють по ефективним методикам в декількох медичних напрямках.

У Медцентра Levmed зручне місце розташування на території Київської міської клінічної лікарні №10 - всього 300 метрів від станції метро Голосіївська.

Послуги медцентру Levmed

Напрямки роботи Левмед:

• комплексне консервативне лікування хребта і суглобів;
  • мануальна терапія (остеопатія і хіропрактика);
  • масаж (ручний, апаратний, комбінований; багато видів масажу);
  • акушерство і гінекологія (в т.ч. оперативна і ведення вагітності);
  • операційний блок з денним стаціонаром;
  • лабораторна діагностика (аналізи);
  • ультразвукова діагностика 2D, 3D і 4D на сучасному УЗД-апараті General Electric (GE, США), модель LOGIQ F8 з лазерним друком знімків і висновків в кольорі.

У Медцентрі сучасне обладнання професійного класу, кваліфікований, чуйний і привітний персонал. Прийом ведуть фахівці з багаторічним досвідом практичної роботи.

Анетта 22 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Анастасія 02 Березень 2024
Непогана клініка, все дуже добре було.
Юлія 08 Лютий 2024
Ставлю п'ять за професіоналізм, гарне, привітне ставлення персоналу, взагалі, усе дуже сподобалось, буду звертатись іще.
Алла 13 Листопад 2023
Левицька Інна Володимирівна - лікар вихована, культурна. Сподобалося спілкування, все гарно розказала, порекомендувала що зробити. Була знайома у цієї лікарки і порадила її, сказала що дуже хороший фахівець. Я була перший раз, все мені дуже сподобалось. У клініці мене гарно зустріли, дали бахіли, запропонували водичку. Одним словом комфорт дуже хороший. Оцінку ставлю п'ять як найвищу цьому закладу.
Анастасія 13 Листопад 2023
Сама клініка не дуже комфортна.