Levmed (Левмед), медичний центр

Відгуки про клініку Levmed (Левмед), медичний центр

add_box Акушерство Венерологія Гінекологія Мамологія Мануальна терапія Масаж ... ще
Медичний центр Levmed заснований в 1997 році і в даний час працює в таких напрямках як вертебрологія, мануальна терапія, масаж, акушерство та гінекологія (консервативна, оперативна), ведення вагітності. У клініці є операційний блок, денний стаціонар, лабораторна та ультразвукова діагностика. Прийом ведуть лікарі вищої та першої категорії. У центрі сучасне обладнання, кваліфікований і чуйний персонал.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
Проспект Голосіївський, 59-бна карті
Голосіївський м.Голосіївська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
13 відгуків
Анетта 22 Березень 2024
Клініка хороша, зауважень до персоналу не було
Анастасія 02 Березень 2024
Непогана клініка, все дуже добре було.
Юлія 08 Лютий 2024
Ставлю п'ять за професіоналізм, гарне, привітне ставлення персоналу, взагалі, усе дуже сподобалось, буду звертатись іще.
Алла 13 Листопад 2023
Левицька Інна Володимирівна - лікар вихована, культурна. Сподобалося спілкування, все гарно розказала, порекомендувала що зробити. Була знайома у цієї лікарки і порадила її, сказала що дуже хороший фахівець. Я була перший раз, все мені дуже сподобалось. У клініці мене гарно зустріли, дали бахіли, запропонували водичку. Одним словом комфорт дуже хороший. Оцінку ставлю п'ять як найвищу цьому закладу.
Анастасія 13 Листопад 2023
Сама клініка не дуже комфортна.
Юлия 13 Вересень 2023
Всё прошло отлично.
Ольга 12 Січень 2022
Клініка не сучасна, але мене в принципі влаштувала: має хороше розташування, апарати потрібні є. Все дуже добре.
Марина 13 Листопад 2021
Клинике не помешало бы освежить ремонт.
Ирина 01 Листопад 2019
Очень довольна обслуживанием, вниманием и подходом к клиентам и пациентам. Очень довольна доктором и понравилось добродушие обслуживающего персонала.
Анатолій 13 Квітень 2018
Сподобався адміністратор, дуже приємний. Лікарі кваліфіковані.