Клініка на Діловій ДЦ

Клініка на Діловій ДЦ

add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Масаж Неврологія ... ще
Багатопрофільна клініка на Діловий надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження та інші послуги. Робота фахівців проводиться за такими напрямками, як гастроентерологія, отоларингологія, неврологія, ендокринологія, кардіологія, маммология, терапія, УЗ-діагностика та ін.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Ділова, 5-бна карті
Печерський м.Олімпійська

Клініка на Діловий в Києві - це багатопрофільний медичний центр, що веде свою діяльність на основі міжнародних медичних стандартів та клінічних протоколів. У медичному центрі можна пройти діагностику та лікування захворювань за наступними напрямками: гастроентерологія, неврологія, отоларингологія, ендокринологія, кардіологія, маммология, терапія. У ній працює денний стаціонар, що виконує весь спектр медичних призначень і маніпуляцій. У клініці на Діловій, розташованої за адресою Димитрова, 5-б, проводиться УЗД-діагностика внутрішніх органів і судин.

Устаткування клініки на Діловий

Для встановлення діагнозу використовуються сучасні лабораторні та інструментальні методи дослідження. Наприклад, для встановлення точного діагнозу лікарі використовують УЗД-апарат останнього покоління, за допомогою якого також можна проводити доплеровское дослідження.

Напрямки роботи клініки на Діловий:

• лабораторна діагностика;
  • інструментальна діагностика;
  • консультації лікарів (ендокринолога, отоларинголога, гастроентеролога, алерголога, гепатолога, дієтолога, кардіолога, мамолога, невролога та ін.);
  • рекомендації по правильному харчуванню;
  • фізіотерапевтичне лікування та ін.

Послуги, що надаються в клініці на Діловий:

• УЗ-діагностика:
    • молочних залоз;
    • нирок;
    • простати;
    • органів черевної порожнини;
    • дуплексне сканування внутрішньочерепних судин та судин шиї;
    • органів малого таза;
    • сечового міхура та ін.
  • лікарські маніпуляції, в тому числі курсове лікування:
    • вазомоторного риніту;
    • хронічного тонзиліту;
    • хронічного синуситу;
    • тубоотіта і ін.

Переваги клініки на Діловий:

• консультативні послуги лікарів усіх спеціальностей;
  • об'ємний спектр інструментальної та лабораторної діагностики;
  • зручне місце розташування;
 Сподобалась клініка,приємний персонал.
Кіріл 01 Листопад 2023
Хороша клініка, неодноразово відвідували
Владлена 17 Грудень 2020
Приходила в клініку на прийом до кардіолога. В кабінеті кардіолога не працюють прилади, лікар тривалий час намагалась провести діагностику, але так і не вийшло. Прилад для електрокардіограми при мені теж не запрацював.