Клініка Медейра на Нивках

Клініка Медейра на Нивках

add_box Генетика Гінекологія Кардіологія Мамологія Неврологія Оториноларингологія ... ще
Клініка Медейра - багатопрофільний медичний заклад з повноцінною великий хірургією. Кращі фахівці з України та Ізраїлю для лікування своїх пацієнтів використовують сучасні зарубіжні та вітчизняні технології та методики. Всі хірургічні втручання проводяться відповідно до технологічністю стандарту GMP. Операційні обладнані інструментарієм експертного рівня, а зручне розташування клініки і внутрішній комфорт роблять відвідування пацієнтів найменш хвилюючим для них.
access_time_filled пн - ср : 8:00 - 20:00 access_time_filled чт - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled пт : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
проспект Берестейський 67на карті
Святошинський м.Нивки

У клініці Медейра працюють реконструктивні, пластичні і загальні хірурги, травматологи-ортопеди, нейрохірурги, гінекологи, мамологи, флебологи з великим досвідом роботи - від 15 років. Запрошені фахівці з Ізраїлю впроваджують інноваційні методики і технології, що дозволяє хірургам брати в роботу найскладніші і важкі випадки. Науковці НДІ ім. О. О. Шалімова впроваджують авторські методики, що гарантує ювелірність процесу і високу технологічність. Про якість медичного обслуговування говорять численні позитивні відгуки клієнтів.

Дотримання європейських стандартів GMP (Good Manufacturing Practic) дозволило оснастити всі операційні спеціальною системою вентиляції і HEPA-Фільтрами, що створює негативний тиск і потік повітря, що не дозволяє брудному повітрю потрапити всередину. Особливий антибактеріальний мікроклімат виключає можливі непередбачені ускладнення після хірургічного втручання і дає гарантію швидкої реабілітації.

Устаткування експертного класу, яке використовується в установі:

• ендоскопічна стійка Olympus;
  • мікроскоп Carl Zeiss;
  • ультразвуковий апарат TOSHIBA Aplio;
  • установка MaxMoreSpine-Hoogland.

Оснащення дозволяє приступати до операцій будь-якого рівня складності під суворим візуальним контролем, з огляду на всі Європейські протоколи лікування.

Клініка пропонує своїм пацієнтам більше 150 послуг. Дві великі операційні дозволяють проводити одночасно кілька операцій - в них вже проведено понад 700 операцій.

Розташовується клініка на правому березі, неподалік від центру, на території зі зручною транспортною розв'язкою і прямою дорогою до міжнародного аеропорту Бориспіль. У ній функціонує 4 стаціонару. У кожній палаті для комфорту пацієнтів підключено Smart-TV, Wi-Fi, є душ, туалет, кліматичні установки. Приватний паркінг, цілодобова охорона і зелена зона. Чергування медперсоналу триває цілодобово.

Основні напрямки і захворювання, за якими ведеться робота в клініці:

• пластика особи;
  • проктологія;
  • флебологія;
  • лабораторія, УЗ-діагностика.

Переваги клініки Медейра:

• досвідчені вітчизняні та ізраїльські фахівці володіють всіма необхідними медичними знаннями і навичками, постійно підвищуючи свою кваліфікованість;
  • використовуються технології і міжнародні стандарти якості медичних послуг GMP;
  • всі операційні та обладнання експертного рівня;
  • місцезнаходження клініки і комфортні умови, привітний персонал;
  • велика повноцінна хірургія.

Якість обслуговування працівників і лікарів клініки можна порівняти із зарубіжними медичними установами. Персонал клініки гарантує безболісність, безпеку і швидку реабілітацію своїх пацієнтів.

Софія 18 Квітень 2024
Дуже сподобалася ця клініка, було зручно та комфортно.Загалом все пройшло суперово.
Тетяна 18 Квітень 2024
Клініка дуже сподобалася, все було добре у цій клініці.
Олена 04 Квітень 2024
Клініка хороша, все швидко, без зауважень
Матвій 25 Березень 2024
Сподобалася клініка, пройшло все добре.
Анастасія 07 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка, все супер було. Чудовий, гарний сервіс у клініці. Обслуговування було на найвищому рівні. Дуже сподобалося, що у клініці є дуже кваліфіковані спеціалісти.