Клініка Доброго Доктора

Клініка Доброго Доктора

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія Дерматологія Косметологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Клініка Доброго Доктора» спеціалізується в області гінекології та урології, успішно практикує ведення вагітності, надає широкий спектр послуг по вирішенню багатьох гінекологічних проблем, в т. ч. діагностику і лікування ендометріозу, безпліддя, порушень менструального циклу, виявлення і лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, та ін. Крім того, фахівцями клініки діагностується і лікується безліч хвороб сечостатевої системи, в числі яких патології нирок, захворювання сечового міхура і сечоводів, простати (уретрит, простатит, аденома та ін.), статевої дисфункції, статевих інфекцій та ін. Сучасне обладнання, висококваліфікований персонал, багаторічний досвід лікарів і бажання допомогти кожному пацієнту - запорука успішної роботи «Клініки Доброго Доктора»!
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Урлівська, 40на карті
Дарницький м.Осокорки

«Клініка Доброго Доктора» в Києві на Урловській надає широкий спектр гінекологічних та урологічних послуг, якісну УЗ-діагностику на обладнанні преміум-класу, а також можливість здачі всіх необхідних лабораторних аналізів за демократичними цінами. В її стінах панує приємна та дружня атмосфера, а пацієнти залишають клініку з упевненістю, що потрапили в хороші руки.

Лікарі клініки спеціалізуються на лікуванні захворювань сечостатевої системи, таких як ендометріоз, чоловіче і жіноче безпліддя, простатит, уретрит, порушення менструального циклу, аденома простати, імпотенція, захворювань, що виникають, внаслідок статевих інфекцій та ін.

Гордість «Клініки Доброго Доктора» - філософія ставлення до людей: її працівники готові надати знижку, якщо людина змушена про це просити, тому що на першому місці для них коштує здоров'я своїх пацієнтів, а не бажання примножити капітал.

Послуги та переваги «Клініки Доброго Доктора»

Переваги «Клініки Доброго Доктора»:

• високі стандарти якості послуг;
  • доступні ціни;
  • досвід і професіоналізм лікарів;
  • медичне обладнання преміум-класу.

Послуги, що надаються в «Клініці Доброго Доктора»:

гінекологія:

• УЗД в гінекології;
  • відеокольпоскопія;
  • лікування ендометріозу, жіночого безпліддя, міоми матки, ерозії шийки матки, порушень менструального циклу, патологій гінекологічної ендокринології;

урологія:

• УЗД нирок і сечового міхура;
  • лікування статевої дисфункції, простатиту, чоловічого безпліддя;

УЗД-діагностика:

• вагітності;
  • м'яких тканин;
  • передміхурової залози;
  • лімфатичних вузлів;
  • щитовидної залози;
  • органів мошонки та ін.
Михайло 18 Січень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Роман 23 Грудень 2023
Добре усе відбулося,  чудово все пройшло.
Діана 09 Грудень 2023
Усе сподобалось, бо отримала від візиту усе, за чим йшла.
Ольга 25 Січень 2021
Забрала 1 бал чисто для того, чтоб было куда развиваться. Благодарю за вежливое обслуживание.
Анастасия 22 Січень 2021
Чистая, уютная, с добрым персоналом)