Делекос, клініка дерматології, лікувальної косметології

Делекос, клініка дерматології, лікувальної косметології

Клініка
add_box Дерматологія Косметологія Дерматовенерологія Подологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка дерматології та лікувальної косметології «Делекос» - це гарант якості наданих медичних послуг. Професіоналізм співробітників, високий рівень сервісу і новітнє медичне обладнання, забезпечують ефективне лікування і збереження здоров'я кожного пацієнта.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
бул. Лесі Українки, 34на карті
Печерський м.Звіринецька

Клініка «Делекос» надає медичні послуги з діагностики та лікування дерматологічних і алергічних захворювань, розладів імунологічної природи. Одним з пріоритетних напрямків роботи клініки є лікувальна косметологія - проведення процедур по збереженню молодості шкіри обличчя і тіла. Особлива увага приділяється такому вузькопрофільного напрямку дерматології як подологія - профілактика і лікування хвороб стоп і нігтів (видалення натоптишів, мозолів і врослих нігтів, усунення грибкових інфекцій). Сучасно обладнані кабінети клініки і висококваліфікований персонал забезпечують високий рівень комфорту під час відвідування клініки і якісне лікування.

Фахівці, що працюють у клініці «Делекос» - це лікарі вищої кваліфікаційної категорії, які мають безліч сертифікатів і постійно підвищують професійний рівень. У своїй практиці вони застосовують європейські методики лікування, забезпечують індивідуальний підхід до кожного пацієнта, враховуючи при цьому особливості його організму.

З метою забезпечення не тільки якісного, але й доступного лікування, клініка «Делекос» постійно оновлює акційні пропозиції.

Послуги, що надаються в клініці «Делекос»:

• консультування дерматолога;
  • видалення доброякісних новоутворень;
  • лікувальна косметологія;
  • подологія - використовується косметика, що володіє лікувальними властивостями, від німецької компанії GEHWOL;
  • лікувальна косметологія - лікувальний догляд за шкірою і тілом. Для проведення процедур використовується професійна лікувальна косметика від іспанського виробника Atache, американського Danne, ізраїльського Magiray, французького Filorga, швейцарського Histomer;
  • spa-процедури;
  • догляди за тілом та обличчям Klapp (святкові);
  • кріомасаж

Обладнання, що використовується в «Делекос»:

• апарати, що використовуються в подології від німецької фірми GERLACH.
Ольга 14 Березень 2018
Клинику тяжело найти, так как нет указателей.
Мария 26 Лютий 2015
Клиника мне понравилась приятной администрацией, но там было маленькое помещение и пришлось долго ждать приема.
Александр 04 Лютий 2015
Очень улыбчивая и приятная девушка рецепции.
Вера 13 Січень 2015
В клинике маленькие кабинеты, в целом же, все нормально.
Полина 16 Грудень 2014
Девушка на рецепции перепутала время приема, пришлось ожидать более получаса. Несмотря на то, что она была расстроена своей ошибкой, предложила мне чай, до выяснения ситуации она общалась со мной довольно фамильярно, что не понравилось.