Андроцентр

Андроцентр

add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
Андроцентр » це один з перших центрів сексуального здоров'я в Києві, де надається комплексна та спеціалізована допомога в лікуванні захворювань статевої сфери і порушень сексуального здоров'я у чоловіків і жінок. Також в медичному центрі займаються лікуванням супутніх захворювань травної, нервової і гормональної систем організму.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Голосіївська, 13 Ана карті
Голосіївський м.Голосіївська м.Деміївська
add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Київська обл. м. Обухів, вул. Каштанова, 13на карті
Без району

Медичний центр «Андроцентр» був заснований 10 років тому відомим лікарем-андрологом, професором Бойко Миколою Івановичем для надання кваліфікованої медичної допомоги у вирішенні проблем в сфері сексуального здоров'я, включаючи порушення в репродуктивній та сексуальної функції.

«Андроцентр» складається з двох медичних центрів в Києві та Обухові. Не випадково логотипом медичного центру «Андроцентр» є яблуко, яке здавна символізує гармонію жіночого і чоловічого начал, міцне здоров'я та довголіття. Саме тому спочатку створювався як вузькоспеціалізований медичний центр для вирішення проблем чоловічого здоров'я, «Андроцентр» з часом відкрив і гінекологічне напрямок для вирішення проблем сімейних пар.

У «Андроцентр» діють наступні напрямки:

• гастроентерологія;
  • ендокринологія;
  • маммология;
  • неврологія;
  • УЗД-діагностика та лабораторна діагностика.

Послуги, що надаються в «Андроцентр»:

• урологія (консультації щодо лікування імпотенції, чоловічого безпліддя, обрізання крайньої плоті, простатиту, варикоцеле, протезування яєчок і ін.);
  • сексопатологія - лікування передчасної еякуляції, імпотенції, викривлення статевого члена;
  • гінекологія:
    • планування вагітності;
    • лікування хвороб шийки матки, ІПСШ, жіночого безпліддя;
    • гінекологія ендокринологічна (нормалізація гормональної функції);
    • контрацепція, переривання вагітності.
  • трихологія вирішує проблеми порідіння і випадання волосся, а також облисіння;
  • маммология, в рамках цього напрямку фахівці центру проводять лікування пухлин, порушень гормонального балансу, різних аномалій розвитку молочних залоз, запальних процесів і т.д.

Устаткування медичного центру «Андроцентр»:

• ультразвукові апарати останнього покоління;
  • кольпоскоп;
  • Трихологическа камера, що дозволяє вивчити зображення структури шкіри і волосяного покриву (збільшене в сотні разів), виявити дефекти в структурі волосся і волосяної цибулини. На екрані пацієнти також зможуть побачити стан шкіри і волосся та ін.

У «Андроцентр» лікарі повертають здоров'я і гармонію в життя кожного пацієнта!

Анастасія 23 Квітень 2024
В клініці чистенько і прибрано, персонал дуже доброзичливий. Лікар, Габура Андрій Ігорьович, дуже хороший, все розказував, відповідав на всі питання, прийом сподобався. В клініку зверталися вже не перший раз, дуже хороші враження
Олена 18 Квітень 2024
Дуже комфортно було у цій клініці. Дуже хороше відношення було зі сторони персоналу. Гарно дуже зустріли, добре мене проконсультували. Все чітко пояснили, доступно все розказали. Загалом ця клініка дуже мені сподобалася.
Аліна 18 Квітень 2024
Лікар Білоус Альона Леонідівна уважна, чуйна. Все пройшло добре
Юлія 17 Квітень 2024
Мені все сподобалося. Лікар, Білоус Альона, була уважна до мене, всі мої слова сприймала і допомагала, на всі мої питання лікар відповіла, я задоволена візитом. Персонал клініки привітний, зауважень не було
Назар 12 Квітень 2024
Візит до лікаря сподобався, швидко та все по суті, дякую.