Андроцентр

Відгуки про мережу клінік Андроцентр

add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія ... ще
Андроцентр » це один з перших центрів сексуального здоров'я в Києві, де надається комплексна та спеціалізована допомога в лікуванні захворювань статевої сфери і порушень сексуального здоров'я у чоловіків і жінок. Також в медичному центрі займаються лікуванням супутніх захворювань травної, нервової і гормональної систем організму.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Голосіївська, 13 Ана карті
Голосіївський м.Голосіївська м.Деміївська
add_box Андрологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
Київська обл. м. Обухів, вул. Каштанова, 13на карті
Без району
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
189 відгуків
Костянтин 09 Липень 2024
Клініка мені сподобалася, дякую.
Ірина 09 Липень 2024
Хороша клініка, єдине що не сподобалося, в клініку приходять пацієнти з проблемами зі спиною, то на третій поверх незручно підійматися по сходах
Лідія 03 Липень 2024
Все було супер, отримала гарну консультацію, та задоволена проведенням УЗД, візит влаштував, зауважень немає, консультація сподобалася, звертатимемося, в разі потреби, дякую, дякую!
Ілона 26 Червень 2024
Гінеколог Білоус Альона Леонідівна, дуже добре лікарка усе розповіла та проконсультувала. Залишилась задоволеною.
Олена 03 Червень 2024
Клініка мені дуже подобається, часто користуюся медичними послугами саме цієї клініки.
Поліна 23 Травень 2024
В клініку зверталася вже не перший раз, враження тільки найкращі. Хороші лікарі, персонал клініки на ресепшен дуже привітний, зауважень не було. Клініка подобається
Тетяна 22 Травень 2024
Клініка сподобалася, все було добре.
Ирина 20 Травень 2024
В клініку зверталася до гінеколога, прийом не сподобався. Лікар не взяла аналізи, вважаю, що огляд має бути більш ретельний в приватній клініці
Відповідь клініки 24 Травень 2024
Добрий день! Лікар-акушер-гінеколог Білоус А.Л. діяла згідно протоколу обстеження пацієнта. Показань до забору мазків для встановлення діагнозу не було. З профілактичною метою дані аналізи беруться 1 раз на рік. Зі слів пацієнта аналіз виконувався в січні 2024 року (за результатом аналізу - норма).
Татьяна 18 Травень 2024
Клініка нам дуже сподобалася, все було добре.
Раїса 17 Травень 2024
Все було добре, клініка комфортна, лікар сподобався, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right